Kas 05

Frostpunk Tech İndir,Download (Full)

Oyun Adı : Frostpunk Tech
Oyunun Sürüm Adı : GoldBerg
Oyunun Çıkış Tarihi : 24 Nis 2018
Oyun Türü : Simülasyon, Strateji
Dosya Türü : İSO [Sanal sürücülü oyunları açmak için Tıklayınız]
Dosya Boyutu : 8.8 GB
Oyun Dili : İngilizce
Crack : İçinde Mevcuttur.


Oyun Hakkında Bilgi

YOLUN SONU (YOLUN SONU)

Çıktığı günden beri Frostpunk birkaç DLC ile gün yazı. Oyunun tekrar oynanabilirliği arttıran yeni ve oynamanın yolu olan Endless Mode'un (Sonsuz Mod) oyununun çıkarabilirsin. Ayrıca oyunun evrenini ve hikâyesini genişleten The Fall of Winterhome (Kış Yuvası'nın Düşüşü) adlı yeni bir senaryo da bulunuyor. Tatlı olarak karakterler ve otomatonlara isim verme ve son olarak fotoğraf modu gibi özellikler de ekledik. Oyuna sahip olan tüm bu tüm kodları tamamen ücretsiz olarak oynayabilir. Sezon Bileti ile erişilebilen üç adet genişletme de mevcut. Artık Frostpunk için daha fazla içerik oluşturmayı planlamadığımızı bildirmek istiyoruz. Çünkü bu yolculuğun bizim için sona erdiğini düşünüyoruz. Ancak gelecekte daha fazla şey üretmeye devam edeceğiz, bu yüzden oyunumuzu ayırma. Elbette yamalar ve düzeltmeler teknik destek sağlamaya devam edeceğiz.

SEZON BİLETİ

Frostpunk'ın Resmi Sezon Bileti hazır ve nazır! Sezon Bileti, ana hikâyeyi büyüten ve oyun evrenindeki pek çok boşluğu dolduran üç genişletme (The Last Autumn (Son Güz), On The Edge (Uçurumun Kenarında) ve The Rifts (Yarıklar)) de dahil olmak üzere, oyunun çıkışından itibaren tüm ek içeriklere erişmeni sağlıyor. Dahası, oyunu bitirdiğinde özel olarak bestelenmiş şarkılar içeren Digital Soundtrack'i dinleyerek rahatlayabilir ya da dünya hakkında daha fazla bilgi edinmek için Digital Artbook'a göz atabilirsin.

SEZON BİLETİ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN TIKLA

Oyunu daha almadın mı? Hiç endişelenme, çünkü Frostpunk: Yılın Oyunu Sürümü tam da aradığın şey. Böylelikle ana oyuna, Sezon Bileti'ne ve tüm özel içeriklere indirimli piyasada

OYUN HAKKINDA


ŞEHİR HAYATTA KALMALI


This War of Mine'ı yapan en son oyunu Frostpunk, ısının yaşam vereceği ve kararın bir bedelinin olduğu bir toplum olarak hayatta kalma oyunu. Tamamen donmuş bir dünyada, insanlara karşı konulamaz soğukla ​​başa çıkabilmek için buhar gücü teknolojisini geliştiriyor. Oyunda sana düşen görevse son şehri inşa edip halkının hayatta kalması için gerekli araçları güvence altına almak.

İyileştirme ve kaynak yönetimi, empati yapma ve mantıklı karar alma sürmeyle ilgili çelişir. Şehir ve toplum yönetimi ise hükümdarın vaktinin çoğunu değiştirmek tarihini ve bugünkü değiştirmek için dış dünyayı için dış dünyayı karar de büyük bir önem taşıyor

Halkının hayatta kalmasını sağlamak için nasıl alacaksın? Sınırların zorlandığında neleri göze alacaksın? En önemlisi de bunlar olurken kime dönüşeceksin?

KENDİ KANUNLARINI KÖY

Gelişmekte olan toplumunda düzenin hüküm sürmesi için kanunlar koy. Çalışma rutini, sağlık hizmeti ve erzak dağıtımı gibi günlük yaşam temel yönlerini belirle. İnsanların hem mutlu hem umutlu olmalarını sağla; halkının moralini yüksek tutman, en az karınlarını doyurmak ve güvende tutmak gibi en temel temin yukarı önemli.

TOPLUMUNU ŞEKİLLENDİR

Hayati bir karar almanda, halkının ilerley yolu belirlemesinde asla tereddüt etme. Halkını demir yumrukla mı yöneteceksin, yoksa onlara merhamet ve güven mi aşılayacaksın? İster uçlarda gezin ister arada adil bir denge kur, hangisini seçersen seç, şunu unutma: Geriye dönüş yok.

SEÇENEKLERİNİ DEĞERLENDİR

Şehirde yaşayan başı dertte birinin kaderini belirlerken ya yeni oluşmuş bir grubun talepleriyle ilgilenirken aldığın karar sana bazen önemsiz gibi görünebilir. Ancak aldığın ufak kararlar bir araya geldiklerinde beklenmedik sonuçlar doğurabilir. Halkın sana, ama sadakatleri sonsuz değil. Liderlik, büyük sorumluluktur.

YENİ TEKNOLOJİLER GELİŞTİR

Hayatta ilerlemek mağazalarda. Muhtemel ilerlemelere yönelik ilerlemelere yönelik ilerlemelere yönelik ilerlemelere ulaşmak. Kendi yetenekli kendi otomatonlar, hava araçları ve diğer teknolojik harikalarla ileri düzey bir altyapı sağlamak kolay olmasa da imkânsız değil. Sonuç olarak yönetim ve liderlik becerilerine bağlı.

DONMUŞ TOPRAKLAR'I KEŞFET

Ana odak noktan New London olsa da dünya, dünyada bulunan içinde bulunan şeylerden çok daha farklı barındırıyor. Her ne kadar riskli olsa da keşif sana değerli bilgiler ve malzemeler ve toplumunun nüfusunu arttırabilir. Belki de dışarıda bir başka insanlar da var, kaderleri tamamen senin elinde olan insanlar ...

SONSUZ OYUNUN KEYFİNE VAR

Frostpunk Sonsuz Mod, oyun içinde sınırsız oynanabilirlik sağlıyor. Farklı arazilere, hava oyunları ve zorlu görevlere sahip 8 farklı haritada oyna. Farklı insanların farklı deneyimler yaşamak istediğinin farkındayız, bu nedenle Sonsuz Mod'da oynanabilen 3 mod mevcuttur. Dayanıklılık (Dayanıklılık) modu en zorlu hedefleme, yönetme ve hayatta kalma becerilerini sınayacak. Hiçbir jeneratör olmadan Builders (İnşaatçı) modu, farklı ekran bir zorluk yaratacak. Son olarak Serenity (Huzur) modundaysa başka hiçbir baskı olmadan bir şehir inşa etme sanatının odaklanabileceksin.

Sistem Gereksinimleri
Frostpunk Tech Sistem Gereksinimleri

  Minimum:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
  • İşlemci: 3.2 GHz Dual Core Processor
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 660, Radeon R7 370 or equivalent with 2 GB of video RAM
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX compatible
  • İlave Notlar: Please make sure that you have the latest VC package installed, and – if you’re using Windows 7 or 8 – that you have the KB4019990 update applied.
  Önerilen:


  Oyunu Direk indir

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
  • İşlemci: 3.2 GHz Quad Core Processor
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce 970, Radeon RX 580 or equivalent with 4GB of video RAM
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX compatible
  • İlave Notlar: Please make sure that you have the latest VC package installed, and – if you’re using Windows 7 or 8 – that you have the KB4019990 update applied.


https://www.ahmetturan.org/linkler.php?id=24168
Link Şifresi: x0yJoRndZe

Oyun Görüntüleri

Oyun Videoları

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri,