Kas 05

Car Trader Simulator İndir,Download (Full)

Oyun Adı : Car Trader Simulator
Oyunun Sürüm Adı : EARLY ACCESS 
Oyunun Çıkış Tarihi : 4 Kas 2020
Oyun Türü : Erken Erişim
Dosya Türü : İSO [Sanal sürücülü oyunları açmak için Tıklayınız]
Dosya Boyutu : 2.2 GB
Oyun Dili : İngilizce
Crack : İçinde Mevcuttur.


Oyun Hakkında Bilgi

https://store.steampowered.com/app/914010/Train_Station_Renovation/ 

BU OYUN HAKKINDA

İyi bir itibarı korurken araba ticaretinden nasıl kâr elde edeceğinizi biliyor musunuz? Car Trader Simulator, bir Amerikan otomobil satıcısı rolünü oynamanıza izin verir. Amacınız zengin olmak. Nasıl yapacağınız tamamen size bağlıdır. Verimli ve orijinal arabalar satıp satmayacağınız, yoksa karaborsayı ve çalıntı araçları yasa dışı işlerle uğraşmak için mi kullanacağınız sizin seçiminizdir.

Oyunun zorluğu. Hangisini seçersiniz?

3 zorluk seviyesinden birini seçebilirsiniz. Kolay ve orta olanlar, maceralarına bu tür oyunlarla başlayan insanlar için en iyi seçimdir ve en yüksek seviye ekonomik simülatör gazileri için tasarlanmıştır. İkincisi, oyuncunun yalnızca içgüdüsüne ve deneyimine bağlı kalmasına neden olan tam bir ipucu eksikliği ile ayırt edilir.


Rüyadaki çalışan. Nasıl bulursunuz?

Şirketiniz büyürken, çalışmak için yeni insanlara da ihtiyacınız olacak. Kapsamlı bir istihdam ve personel sistemi, işinizi kolaylaştıracak ve şirketin büyümesini hızlandıracaktır. Çalışanlar deneyimlerine, uzmanlıklarına ve istihdam maliyetlerine göre farklılık gösterirler.


Hikaye. Kim olacaksın?

Oyunun hikayesi çok kapsamlı ve kampanyayı çeşitli şekillerde geçirmeni sağlıyor. Gençliğinde amcasıyla çalışırken edindiği tecrübeyi kullanarak işini dinamik olarak büyütecek ve müşterilerinin memnuniyetini sağlayacak, yasalara saygılı ve sorumlu bir bayi olabilirsiniz. Tersi seçenek, müşterilerinizi aldatmak ve mümkün olan en kısa sürede büyük miktarlarda nakit kazanmak için otomobilleri tamir ederken ve satarken en ucuz çözümleri kullanmanızı sağlayacaktır. Ayrıca şüpheli müşterilerin talebi üzerine araç çalma olasılığı da olacaktır.

Ekonomi ve pazarlama. Neye yatırım yapacaksınız?

Önünüzde pek çok ekonomik seçenek var. Yeni çalışanlara yatırım yapmak, ek kar için bazı arabaları tamir etmek veya belki reklam vermek? Bu sistem, gelecekte ikiye katlamak için kazandığı servete nasıl yatırım yapacağına dair birçok durumda zor seçimleri olan gerçek bir işletme sahibi gibi hissetmenizi sağlayacaktır. Ya da hepsini kaybedebilirsiniz.


Harita idare sistemi ve personel yönetimi.

Car Trader Simulator bir haritaya ve bir çalışan yönetim sistemine sahiptir. Çalışanlarımızın tam olarak hangi caddelerde seyahat edebileceğini, satın alınan (veya çalınan) arabaları kimin taşıyacağını ve tamir edeceğini vb. Belirtebilirsiniz. Ayrıca etkinlik sistemi, şehirde gerçekleşen beklenmedik olaylar veya aktivitelerle oyunu çeşitlendirmenize izin verecektir. Haritada gezinmeyi kolaylaştırmak için, çeşitli oyun mekaniklerini sunan (ve ABD'nin yaygın olarak bilinen bölgelerinin adlarına atıfta bulunan) farklı bölümlere ayrılmıştır.

Müzayedeler

Her biri Oyundaki araba, mevcut üç pazardan birinde doğru fiyat için pazarlığa açık olacaktır. Birkaç dakikada bir, en iyi modeller için ödeme yapmaya istekli bir grup insanın yanında, yeni arabalar açık artırmada görünecek. Yalnızca nakit paraya ihtiyacınız olmayacak, aynı zamanda müzayedeye çıkarılan araçtan en iyi şekilde yararlanmak için akıllıca teklif vermeniz gerekecek.


Doğrudan satış

satılık iyi bir araba savaşın sadece yarısıdır, diğer yarısı müşteriyle ilgilenmek ve beklentilerini karşılamaktır. Her görüşmede, müşterinin sizden ne beklediğine dair yönergeler alacaksınız. Göreviniz sadece arabayı satmak değil, aynı zamanda alıcıyı mutlu ederek geri dönen bir müşteri haline gelmesini sağlamaktır.

Gerçek araba fotoğrafları

Oyunda dev bir gerçek araba fotoğrafları kütüphanesi var. Her bir fotoğraf seti, belirli bir arabanın vintages ve modellerini içeren eksiksiz bir settir ve ayrıca herhangi bir renk kombinasyonunda mevcuttur.


Sistem Gereksinimleri
Car Trader Simulator Sistem Gereksinimleri

  Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows® 7/8/10
  • İşlemci: Core i3 3.1 GHz or AMD Phenom II X3 2.8 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  Önerilen:


  Oyunu Direk indir

  • İşletim Sistemi: Windows® 10
  • İşlemci: Core i5-2300 / AMD Athlon X4 760K or better
  • Bellek: 8 GB RAM


https://www.ahmetturan.org/linkler.php?id=24146
Link Şifresi: xIxmRx0tMn

Oyun Görüntüleri

Oyun Videoları

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri,