May 13

Folklore Hunter İndir,Download (Full)

Oyun Adı : Folklore Hunter
Oyunun Sürüm Adı : EARLY ACCESS 
Oyunun Çıkış Tarihi : 24 Şub 2020
Oyun Türü : Aksiyon, Erken Erişim
Dosya Türü : İSO [Sanal sürücülü oyunları açmak için Tıklayınız]
Dosya Boyutu : 1.7 GB
Oyun Dili : İngilizce
Crack : İçinde Mevcuttur.


Oyun Hakkında Bilgi


BU OYUN AKTİF KALKINMA İÇİNDE, OYUNU SIKÇA GÜNCELLEMEKTEYİZ. GELİŞTİRME SÜRECİNİN BİR PARÇASI OLMAK İSTİYORSANIZ LÜTFEN ANLAŞMAMIZA KATILIN Bağlantıyı buhar tartışmalarında yapışkan bir yazıda bulabilirsiniz. 

Tam çok oyunculu Eşli Oyun

Folklor avcısının arkadaşlarıyla paylaşılması amaçlanıyor. Oyun sınırsız sayıda arkadaşıyla tam çok oyunculu Co-op yeteneklerine sahiptir. Av partinizi toplayın, birlikte çalışın ve ormanın sırlarını strateji ve kilidini açın.

Kaynakları Toplayın

Avlanmanıza yardımcı olacak kaynakları bulmak ve toplamak için birçok yer var. Ekstra cephane, piller, kameralar, tuzaklar, et ve dünyaya dağılmış diğer eşyaları bulabilirsiniz. Hiçbir şeyle başlamazsınız ve kendinizi bulabileceğiniz en iyi ekipmanla donatmanız gerekir.

Vahşi yaşamı avla

Orman her türlü vahşi yaşamla doludur. Avınız hakkında hayati bilgiler edinmenize olanak tanıyan ayrıntılı bir izleme sistemi vardır: seyahat yönü, sağlık durumu, hız ve parçaların kaç yaşında olduğu. Bu parkurlar canavarı avlamada hayati bir rol oynayacak.

Haritayı keşfedin

Muhteşem 16 kilometrekare ormanımızda keşfedilecek birçok yer var. Terk edilmiş kamp alanlarından, eski gözetleme kulelerinden, kabinlerden ve hatta mağara sistemlerinden. Avlarında üstünlük elde etmek için manzarayı araştırmalısın. Seçtiğiniz herhangi bir yönde keşfetmekte özgürsünüz, bazen dayak yolundan sapmak akıllıca olabilir ...

Tuzakları Yerleştir & amp; Kameralar

Tuzaklar ve kameralar avcı cephaneliğinin hayati bir parçasıdır, bunları nereye, ne zaman ve nasıl yerleştireceğiniz size bağlıdır. Bir kamera yerleştirildikten sonra, küresel bir ağa erişebilir ve kameraların herhangi birini kontrol edebilirsiniz. Bu, haritanın herhangi bir yerinde gözlerinizin olmasına yardımcı olur, ancak dikkatli olun, diğer uçta size neyin bakabileceğini asla bilemezsiniz ...

Canavarı Katla

Sadece en büyük doğaüstü avcılar canavarı öldürme şansına sahip olacaklar. Birçoğu denedi, birçoğu başarısız oldu. Bu irade savaşını kazanmak için tüm duraklarınızı kullanmanız gerekecek. Akıllıca avlanın.

Sistem Gereksinimleri
Folklore Hunter Sistem Gereksinimleri


https://www.ahmetturan.org/linkler.php?id=23887
Link Şifresi: aTPnRsRoLi


Oyunu Direk indir

Oyun Görüntüleri

Oyun Videoları

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri,