May 08

Close Combat Wacht am Rhein İndir,Download (Full)

Oyun Adı : Close Combat Wacht am Rhein
Oyunun Sürüm Adı : DARKSiDERS 
Oyunun Çıkış Tarihi : 20 Haz 2011
Oyun Türü : Simülasyon, Strateji
Dosya Türü : İSO [Sanal sürücülü oyunları açmak için Tıklayınız]
Dosya Boyutu : 937 MB
Oyun Dili : İngilizce
Crack : İçinde Mevcuttur.


Oyun Hakkında Bilgi

Close Combat, ağır bir şekilde tarihsel doğruluk ve gerçekçi asker psikolojik profillerine odaklanan, gerçek zamanlı, dövülebilir bir oyun serisi. Takım yönetimi, takımlarınızdaki herkesin önemi olduğu için çok önemlidir. Yakın Dövüşte: Wacht am Rhein, ABD veya Alman güçlerinin komutasını alıp, yaklaşmakta olan müttefik zaferin gelgitini tersine çevirmek ya da General Patton ile kurtarmaya gitmek için Hitler'in ordusunun son adımlarını geri çekiyorsunuz. Bastogne'yi geri almak için Alman taarruzu. 

Kış 1944, Son Blitzkrieg. Bu Close Combat, Komuta sizsiniz!

Atomic Games'in ödüllü Close Combat serisine dayanan Close Combat: Wacht am Rhein, orijinal seriden klasik yukarıdan aşağıya taktiksel oyun getiriyor. Wacht am Rhein remake, 64 muhteşem elle çizilmiş taktik harita, 70'in üzerinde senaryo ve çok daha fazlasına sahip stratejik bir harita içeren bir Büyük Kampanya ile birlikte geliyor!

ABD veya Alman güçlerinin komutasını alın ve son adımları izleyin Hitler'in ordusunun yaklaşmakta olan müttefik zaferinin gelgitini değiştirmek ya da General Patton ile kurtarmaya gitmek ve Bastogne'yi geri almak için Alman saldırısını geri çekmek için umutsuz bir girişimde.

ÖZELLİKLER

• Bir Büyük Strateji seviyesi haritasının yanı sıra 64 muhteşem elle çizilmiş taktik seviye haritasına sahip kampanya
• Gerçek dünya savaşlarına, operasyonlarına ve kampanyalarına dayanan 70+ senaryo
• Kullanımı kolay ama güçlü bir Senaryo Editörü - Oluştur kendi & quot; ne olursa & quot; Senaryolar
• Büyük ölçüde genişletilmiş değiştirilebilirlik: tüm stratejik katman özellikleri, hava durumu, günlük dönüşler, puanlama, hem Almanlar hem de Amerikalılar için destek misyonu (topçu, hava saldırısı) yetenekleri, savaş grubu geri dönüşümü, savaş grubu geri çekilmesi / dağıtılması, tedarik ve
• İkinci Dünya Savaşı taktik savaşını ve zorluklarını doğru bir şekilde tasvir ediyor
• Savaş sırasında gerçekçi asker psikolojik profilleri

Sistem Gereksinimleri
Close Combat Wacht am Rhein Sistem Gereksinimleri


https://www.ahmetturan.org/linkler.php?id=23780
Link Şifresi: GQJtti5MCy


Oyunu Direk indir

Oyun Görüntüleri

Oyun Videoları

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri,