May 08

Celestian Tales Realms Beyond İndir,Download (Full)

Oyun Adı : Celestian Tales Realms Beyond
Oyunun Sürüm Adı : PLAZA 
Oyunun Çıkış Tarihi : 7 May 2020
Oyun Türü : Bağımsız Yapımcı, RYO
Dosya Türü : İSO [Sanal sürücülü oyunları açmak için Tıklayınız]
Dosya Boyutu : 1.5 GB
Oyun Dili : İngilizce
Crack : İçinde Mevcuttur.


Oyun Hakkında Bilgi

Celestian Tales: Realms Beyond, bizimki gibi şüpheli bir ahlak dünyasında geçen, elle boyanmış güzel bir RPG'dir. Asil bir evin varisine hizmet etmek ve korumak için yemin eden altı sahabın yolculuğunu takip edin, çünkü gerçek düşmanlarının genellikle en yakın müttefikleri olduğu bir dünyada hayatta kalma mücadelesinde yükselip düşerler. 

YENİ CELESTIAN TALES GERÇEKLEŞMESİNE GİRİŞ
Önceki oyunları oynamadın mı? Sorun değil! Karakterler ve ortam tanıdık gelse de, hikayede dokuz yıl geçti ve bu oyun kendi başına duruyor.

Temel Özellikler

BASİT HAKLARI VE YANLIŞ OLMAYAN BİR MASA
Var öldürmek için dünya yiyen kötülük yok, oyunda gerçek iyilik gücü yok. Celestian Tales: Realms Beyond, fantastik bir dünyada, çatışan idealleri ve değerleri olan insanlara karşı çekingen insanların şekillendirilmesinin bir hikayesidir. başkalarına olan güveninizi artırabilir
• Elfler, bayiler ve devlerin de yaşadığı bir dünyada insanlığın doğalarının bir hikayesi.
• Karşıt bakış açıları, açık bir hak veya yanlışlık olmadan çatışıyor ve

GÜZEL BİR ÇİZİM DÜNYASI
Suluboya esintili çevre sanatını piksel animasyonlarla birleştiren Celestian Tales dünyası, denenmiş ve gerçek özenle elle çizilmiş oyun yapmayı modern standartlara yükseltiyor.

• Piksel piksel kare ve kare kare detaylı sprite klasik yöntemleri yeni zirvelere taşıyor. • Sizi düşündürücü diyaloglara sokmak için duygusal yüz ifadeleri içeren resimli karakter portreleri. br>

NASIL İSTİYORUM OYNA
Kimse ali oynamıyor ke. Bu yüzden RPG'lerin partileri var, değil mi? İster 'seni öldürmeden önce öldür' treninde ya da 'yavaş ama emin adımlarla' kampta olun, zor dövüşlerden geçmek için kendi mükemmel partinizi ve beceri kompozisyonunuzu oluşturabilirsiniz.

• Celestian Tales'te iki veya üç adım düşünün: Realms Beyond'un sıra tabanlı mücadelesi ve sahip olduğunuz tüm avantajları kullanın.
• Kişisel ekip stratejinize uyacak şekilde karıştırılması ve eşleştirilmesi için benzersiz beceri ve ekipmanlara sahip altı karakter.
• Hikaye, hikaye ilerledikçe her karakterin kişiliğinin kilidini açan yeni becerilerle mücadele eder.
ZAMANINIZI OLAN BİR SAVAŞ SİSTEMİ
Anlıyoruz, yoğun bir hayatınız var ve zamanınız ve dikkatiniz için birçok şey yarışıyor. Biz sadece eskiden olduğumuz çocuklar değiliz, seviyeler veya eşyalar için öğütme konusunda bolca boş zamanımız var. Bu hissi biliyoruz - ve Celestian Tales bizim gibi insanlar için yaratıldı.

• Çok lanet olası birçok rastgele karşılaşmayı atla! İstediğiniz gibi onlardan uzağa kaydırın, her karşılaşma sizin seçiminizdir. Ya da eğer isterseniz, yolunuzdaki her şeyi sürün.
• Ayrıca, her savaştan sonra sıkıcı içeceği-iksir iksirini atlayın ve şimdi-ve-sonra-partiyi iyileştirin. İstatistikler her savaşın sonunda sıfırlanır, böylece yola hemen taze ve züppe vurabilirsiniz.
• Hiç iki isabetle (bazen bir!) Biten karşılaşmaların büyük zaman emdiğini düşündünüz mü? Celestian Tales'da her savaş karşılaşması, bir sonraki adımlarınız hakkında düşünmenizi sağlamak için tasarlanmıştır. Sıradan düşmanlara karşı bile, dikkatsizce kaçmak yenilgi için bir reçete olabilir.
• Yukarıdaki her üç kombinasyon da önemli savaşlar tasarlamamızı sağlar. Artık normal saldırı düğmesini ezerek zamanınızı emen düşmanlar yok çünkü bu mana noktalarını gerçekten önemli dövüşler için kaydetmek istiyorsunuz.

Sistem Gereksinimleri
Celestian Tales Realms Beyond Sistem Gereksinimleri


https://www.ahmetturan.org/linkler.php?id=23779
Link Şifresi: h6nCEi8cm2


Oyunu Direk indir

Oyun Görüntüleri

Oyun Videoları

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri,