May 08

Children of Morta Setting Sun Inn İndir,Download (Full)

Oyun Adı : Children of Morta Setting Sun Inn
Oyunun Sürüm Adı : PLAZA
Oyunun Çıkış Tarihi : 3 Eyl 2019
Oyun Türü : Aksiyon, Macera, Bağımsız Yapımcı, RYO
Dosya Türü : İSO [Sanal sürücülü oyunları açmak için Tıklayınız]
Dosya Boyutu : 1.3 GB
Oyun Dili : İngilizce
Crack : İçinde Mevcuttur.


Oyun Hakkında Bilgi

Children of Morta macerası henüz bitmedi gezgin! Gelecek aylar için planlanan, Bergsonlar ile daha fazla zaman geçirmeni sağlayacak yeni içerik sunan ücretsiz DLC’lerin yanı sıra büyük ücretli genişleme paketlerini de içeren çok sayıda güncellememiz var. Oyun için planlarımız hakkında daha fazlasını öğrenmek için yol haritamıza göz atmayı unutmayın.

YOL HARİTASINI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Oyun hakkında:

HER ŞEY AİLE İLE ALAKALI

Children of Morta; karakter gelişimine, sadece tek bir karakteri değil, kahramanlardan oluşan olağanüstü bir ailenin tamamını oynayacağınız bir rogue-lite yaklaşımı getiren bir aksiyon RYO’dur. Prosedürel yaratım yöntemiyle oluşturulan zindanlar, mağaralar ve diyarlardaki düşmanların akınlarını yok ederek yolunuza devam edin ve yaklaşan Yozlaşmaya karşı, tüm kusurları ve erdemleriyle Bergsonlara önderlik edin.

ÖZELLİKLER

OYNANIŞ
Oynanış açısından; aksiyon-macera RYO, rogue-lite ve hack and slash oyun türlerinin eşsiz bir karışımıdır. Seviyeniz yükseldikçe sadece bireysel olarak karakterleri değil, ailenin tamamını geliştirirsiniz. Kalıcı ölüm yoktur ve her bir zindana giriş öncesinde aile üyelerini değiştirebilirsiniz.

HİKÂYE
Hikâye, uzak diyarlarda geçer ancak hepimize tanıdık gelen temalar ve duygularla uğraşır: aşk ve umut, özlem ve belirsizlik, nihayetinde kayıp… ve en çok değer verdiklerimizi kurtarmak için yapmaya hazır olduğumuz fedakârlık… Sonuç olarak her şey, gizlice saldıran karanlığa karşı duran bir kahramanlar ailesi hakkındadır.

ZİNDAN KEŞFİ
Oyundaki zindanların tümü prosedürel yaratım yöntemiyle oluşturulur, yani zindanların yapısı her bir macerada değişir. Her bir zindanda, iki ile dört arasında değişen sayıda seviye olabilir ve en sonunda da eşsiz bir boss dövüşü sizi karşılar. Daha önceki zindanlara her zaman geri dönerek ilave can kazanabilir ya da yan görevlerin tümünü bitirebilirsiniz.


Oyunu Direk indir

KARAKTERLER & YETENEKLER
Menzilli saldırılar, sihirli büyüler, bloklamalar, sersemletmeler, kaçınmalar ve pasif yetenekler – hepsi keşfetmeniz, açmanız ve yükseltmeniz için sizi bekliyor. Her biri farklı eşsiz yetenek setine sahip altı değişik aile üyesi arasından seçim yapabilirsiniz. Baba John, bir kılıç ve kalkana sahip koruyucu bir savaşçıdır. Büyük kız kardeş Linda, kusursuz bir okçudur. Kevin, öldürücü hançerler kuşanmış sessiz bir savaşçıdır. Lucy, canlı ve cesur bir ateş büyücüsüdür. Mark, dikkatli bir dövüş sanatı ustasıdır. Joey ise, düşmanlarını bir balyoz yardımıyla yok eder.

SANAT STİLİ
Children of Morta’nın tehlikeli dünyası, elle çizilmiş piksel sanatın ve modern ışıklandırma teknikleri ile desteklenmiş kare kare animasyonların bir araya gelmesiyle harika bir şekilde yaratılmıştır!

Sistem Gereksinimleri
Children of Morta Setting Sun Inn Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7
  • İşlemci: 2.8 GHz Dual Core CPU
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 660, Radeon R7 370 or equivalent with 2 GB of video RAM
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX compatible
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10
  • İşlemci: 3.2 GHz Quad Core Processor
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce 960, Radeon RX 570 or equivalent with 4GB of video RAM
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX compatible


https://www.ahmetturan.org/linkler.php?id=23702
Link Şifresi: Yxhrzezi0o

Oyun Görüntüleri

Oyun Videoları

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri,