Mar 26

Two Point Hospital Off the Grid İndir,Download (Full)

Oyun Adı : Two Point Hospital Off the Grid
Oyunun Sürüm Adı : CODEX 
Oyunun Çıkış Tarihi : 25 Mar 2020
Oyun Türü : Bağımsız Yapımcı, Simülasyon, Strateji
Dosya Türü : İSO [Sanal sürücülü oyunları açmak için Tıklayınız]
Dosya Boyutu : 4.4 GB
Oyun Dili : İngilizce
Crack : İçinde Mevcuttur.


Oyun Hakkında Bilgi

Bu İçerik Hakkında

Hogsport'tan Blighton'a, Flemington'dan Smogley'e, buradan Wanderoff İlçe Parkı'nın uzak köşelerine kadar herkes Doğa Ana hakkında konuşuyor.

Two Point County'nin şimdiki belediye başkanı Tabitha Windsock, nehirler ve ormanlar koydu 'yeşil konular' konusundaki ani kaygısıyla haritaya geri döndü. Ofiste kalmak için ahlaki, dürüstlük ve her şeyden öte, tutkulu bir çaresizlik var.

Doğru, seçmen araştırması, çevrenin herkesin zihnindeki 1 numaralı sorun olduğunu, burada İki Noktada olduğunu ileri sürdü. County ve Bayan Windsock, Yeşil Şeyler Departmanı'nı kurarak kapsamlı pozitif basın kılıcına düşmekten daha fazlasını istiyor.

Bazıları standartlarınıza göre bile tuhaf olan yeni hastalıklarla karşılaşacak ve çevre dostu başarıya giden rotanızda yeni oyun mekaniğini yöneteceksiniz. Size inanıyoruz ve Tabitha da öyle (bir çeşit).

Wanderoff İlçe Parkı

Wanderoff İlçe Parkı'nda, Holistix yıllardır nadir ve doğal malzemeler yetiştiriyor. Belediye Başkanı'nın bölgedeki yeşil girişimini denemeyi planladığını duyduklarında, bir doğa komünü açmaya ve yaya trafiğinden yararlanmaya karar verdiler. Bu ayaklara bağlı insanlara bakmak bizim işimiz. Holistix'ten yaptığımız fon, yeni ölçeklerinde ne kadar iyi puan aldığımıza bağlı olacak ...

Evet, Holistix'teki (daha az) iyi insanlar, "Sağlık Endeksi" olarak adlandırılan bir şey geliştirdi. bir topluluğun genel refahını ölçmek için bir dizi farklı kriter. Sağlıklı Yaşam Endeksi'ndeki yüksek puanlar ile organik tatlarını satın alma istekliliği arasında bir korelasyon bulduklarına inanıyorlar. Hastaları teşhis etmek ve tedavi etmek için fazla bir şey almayacağız, bu yüzden para kazanmak istiyorsak altı kritere odaklanarak Wellness Endeksinde iyi puan almamız gerekecek: personel ve hasta mutluluğu; cazip olması; hijyen; itibar; ve kür oranı.

Old Newpoint

Two Point County'nin mevcut çağındaki orijinal yerleşim yeri Old Newpoint'e hoş geldiniz. Tam olarak ne olduğunu bilmenin bir yolu olmasa da, felaket olayı Two Point County'deki önceki uygarlığa son verdi. Eski Newpoint'te, o zaman sadece Newpoint'te, bizim bildiğimiz insanlar bildiğimiz gibi yaşam kurdular ve barakalar inşa etmeye, hasır şeyler yapmaya ve sorunlarımızı ve geleneklerimizi oluşturmaya başladılar.

Bu geleneklerin çoğu bir sebepten ötürü bugüne kadar… Evet, bitkisel ilaç ve bahçecilik gibi garip gelenekler. Sakinleri kökten köke yaklaşıyor, Cheesy Gubbins'i munching bulamayacaksınız, bu nedenle kendi meyve ve sebzelerinizi yetiştirerek ve yağmur suyunu toplayarak herkesin beslenmesini ve sulanmasını sağlamanız gerekecek. Ama botanik burada bitmiyor - hayır! - Tıbbi Herb Gardens bölgenin en otsu rahatsızlıklarını tedavi etmek için kullanılmalıdır.

Bahçecilik yapın.

Windsock City

İlçenin ilk eko-şehri olan Windsock'a ve adını alan ve aynı kişi tarafından kurulan en pahalı şey olan hoş geldiniz. Şehir haberi aldı, “Bu nasıl çalışıyor?”, “Neden daha önce yapmadık?” Gibi soruları provoke etti. ve “Bunun bedelini kim ödedi?”. Tabitha hakkında ne sevdiğini söyle, gerçekten yeniden seçilmek istiyor.

Windsock City her zamanki güç araçlarına güvenmiyor. Bunun yerine, açık kalması ve kendi kendine yetmesi için yeşil enerji makineleri oluşturmanız gerekir. Yeşil enerji makineleriniz, ister rüzgar türbini, güneş paneli veya hidro-baraj olsun, hastanenin güç kapasitesini artıracaktır. Ürettiğiniz güç, hastanenizdeki odaları açmak için kullanılabilir ya da şehir içi ve dışındaki taşımayı etkilemek için Hasta Akışı ve Personel Başvuru Sahipleri sistemlerine tahsis edilebilir.
Dayak yolundan gitmek, beraberinde bir dizi yeni hastalık getiriyor! İki Nokta Hastane: Grid Off 35 yeni hastalık, 9 tanesi çeşitli yeni ve heyecan verici tedavi odaları ile gözüküyor.


Görsel hastalıklar şöyle:

>
 • Harebrained
 • Kök Snoot
 • Yeşil Parmaklar
 • Ramshackled
 • Delikli Düşünceler

 • Ve görsel olmayan hastalıklar gibi:

  • Bedensel Druids
  • Flappy Sepet
  • Tenderbox

  … ve daha fazlası!  Kendinize yeni çevre dostu ürünlerden oluşan keyifli bir koleksiyon hazırlayın getirilen bir yağmur suyu toplayıcısı, boyutlar arasında bir kapı ve sadece video oyunlarındaki en iyi tereyağı yayıcılarından biri olarak tanımlanabilecekler de dahil olmak üzere hastaneleriniz için.

  Sistem Gereksinimleri
  Two Point Hospital Off the Grid Sistem Gereksinimleri

   Minimum:
   • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
   • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
   • İşlemci: Intel Core i3 6100 or AMD FX-4350
   • Bellek: 4 GB RAM
   • Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GT 1030, 2GB (Legacy: NVIDIA GeForce GTX 460), AMD RX550, 2GB (Legacy: AMD Radeon HD 6850), Integrated: Intel HD Graphics 630
   • DirectX: Sürüm 11
   • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
   Önerilen:


   Oyunu Direk indir

   • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
   • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
   • İşlemci: Intel Core i5 6600 or AMD Ryzen 1600x
   • Bellek: 8 GB RAM
   • Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 1060, 3 GB (Legacy: NVIDIA Geforce GTX 780, 4GB) or AMD RX 580, 4 GB (Legacy: AMD R9 290X, 4GB)
   • DirectX: Sürüm 11
   • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan


  https://www.ahmetturan.org/linkler.php?id=23160
  Link Şifresi: vNKaNPuGwB

  Oyun Görüntüleri

  Oyun Videoları

  Kimler Neler Demiş?

  avatar
    Subscribe  
  Bildir
  Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri,