Mar 10

Avorion İndir,Download (Full)

Oyun Adı : Avorion
Oyunun Sürüm Adı : PLAZA
Oyunun Çıkış Tarihi : 9 Mar 2020
Oyun Türü : Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Simülasyon
Dosya Türü : İSO [Sanal sürücülü oyunları açmak için Tıklayınız]
Dosya Boyutu : 680 MB
Oyun Dili : İngilizce
Crack : İçinde Mevcuttur.


Oyun Hakkında Bilgi

Birkaç yüz yıl önce, bir felaket felaketi galaksinizi neredeyse parçaladı - normal hiperuzay motorlarının üstesinden gelemediği galaksinin merkezinde geçilmez bir yırtılmış hiperspace kumaş halkası ortaya çıktı. 

Bu Olaydan beri kimse başaramadı galaksinin merkez bölgelerine yaklaşmak. Tek bildiğiniz şey, Etkinliğin aynı zamanda tüm galaksi boyunca birden fazla geri çevrilemez hiperuzay riftini ortaya çıkardığı ve merkezde garip bir uzaylı yarışı olan Xsotan'ın ortaya çıktığıdır. Görünüşe göre bu uzaylılar yırtık hiperuzay kumaşı geçmenin bir yolunu buldu, ancak şimdiye kadar kimse onlarla temas kurmayı başaramadı.

'Avorion' adında garip yeni bir metal hakkında söylentiler de var galaksinin merkezinde Xsotan'ın gelmesiyle aynı zamanda ortaya çıktı. Görünüşe göre uzaylılar gemilerini inşa etmek için bu malzemeyi kullanıyorlar.

Kenarda hiç kimse olarak yola çıkın ve daha tehlikeli hale gelen bir galaksinin merkezine doğru yol alın, ancak daha yakınlaştıkça çekirdek. Avorion, X veya Freelancer gibi oyunlardan korumalı alan özelliklerini alır, kooperatif çok oyunculu oyun oynar ve kendi gemilerinizi inşa etmenizi sağlar. Prosedürel olarak oluşturulabilen ve uzay kavgalarında vuruldukları parçalara ayrılan serbestçe ölçeklenebilir bloklardan yapılmış gemilere sahiptir.Geminizi chainguns, lazerler ve diğer silahlarla donatın düşmanlarınızı ele geçirin ve onları yok ettiğiniz noktalarda kırılan tamamen yok edilebilir gemilerin tadını çıkarın.

Müttefiklerinizi korsanlardan koruyun, para kazanmak için düşmanları avlayın ve hatta tüm gruplar arasındaki savaşlara katılın. Muzaffer olduktan sonra, geminizi yükseltmek için kullanabileceğiniz mağlup düşmanlardan ganimet toplayın: otomatik ateşleme veya onarım kirişleri gibi özel yeteneklere sahip yeni taretler veya daha da fazla silah takmanıza izin veren sistem yükseltmeleri. Savaşlarında hangarlar inşa et ve savaşçı ekiplerini komuta et ya da yüklerini çalmak için düşman yük gemilerini yok et. galaksinin kendi bölümünü doldurun ve kontrol edin. Her fraksiyonun barışçıl, zeki veya saldırgan gibi kendine özgü özellikleri vardır ve gemileri ve istasyonları farklı bir görünüme sahiptir.

Eski gemi enkazlarında, keşfedilmemiş asteroit alanlarında değerli mallar bulmak için galaksiyi kendi hızınızda keşfedin. kaynaklar açısından zengin, kendiniz için talep edebileceğiniz devasa asteroitler veya birkaç asır önce Etkinlik sırasında neler olduğuna dair ipuçları.Geminizin büyüklüğü veya karmaşıklığı konusunda herhangi bir sınırlama yoktur kaynakların yanında. Ancak, kalbinizin içeriğine yalnızca oluşturabileceğiniz yaratıcı bir mod da vardır. Standart voksel stiline bağlı değilsiniz ve Avorion'da harika bir gemi inşa ederken çok sayıda mikro yönetimde kaybolmayacaksınız.

Çalıştırmak için endişelenmenize gerek kalmadan mükemmel görünümlü bir gemi inşa etmeye odaklanabilirsiniz. Ancak geminizin manevra kabiliyeti ve enerji gereksinimlerine daima dikkat edin. Geminizi operasyonel amacına göre mükemmel şekilde ayarlayın: hafif ve çevik kaşiflerden güçlü kalkanlara sahip ağır zırhlı savaş gemilerine kadar her şey.

Ve neden sadece bir gemi inşa etmeliyim? Sizin için gemilerinizi uçurmak için kaptanlar kiralayın, mürettebatlarınızı, silahlarınızı, hangarlarınızı ve savaşçılarınızı yönetin ve kendi uzay filonuzu oluşturun!Geminizi bir kargo koyuyla genişletin, karlı fırsatlar bulun ve kar elde etmek ve gıda zincirine kadar yol satın almak için galaksi genelinde yüz ticaret malları çekmek. Çok sayıda kargo alanına sahip özel nakliye gemilerinden oluşan bir filo inşa etmek, bir ticaret şirketi kurmanıza yardımcı olacaktır.

Kuruluşunuzda mallarını satın alıp satacak NPC yatırımcılarını çeken asteroit madenleri ve fabrikaları kurarak galaksideki etkinizi artırın. Birden fazla sektörde ticaret yollarını, arz ve talebi tespit eden ve galaksinin en zengin komutanı olan ticaret sistemlerini kurun!

Yoksa belki de iyi bir adam olmaktan bıktınız mı? Sadece yük gemilerine baskın düzenleyin, yasadışı mal kaçakçılığı yapın veya bir avcı olun.Tüm bu zorluklarla tek başınıza yüzleşmeniz gerekmez! Avorion, çok oyunculu kooperatif özelliğine sahip, bu nedenle birlikte istasyonlar inşa etmek ve korsanları ve düşman gruplarını yok etmek için arkadaşlarınızla takım kurun!

Herkesin bir yardımcı pilota ihtiyacı vardır ve biriniz direksiyonu yaparken diğeri de silah ateşlemekle birlikte gemileri birlikte uçurabilirsiniz. Galaksideki nüfuzunuzu arttırmak ve kendi imparatorluğunuzu kurmak için birbirinizle çalışın.
Ya da, bilirsiniz, büyük PvP savaşlarında arkadaşlarınızı birbirinden ayırın. Bu bir sanal alan, ne istersen yapabilirsin!


Avorion'da kişisel oyun tarzını seçersin. Kargo taşımacılığı, karlı ticaret yolları ve fabrikalar bulun. Ya da belki iyi adam olmaktan bıktınız? Kendi savaş gemini inşa et, güçlü silahlarla donat ve düşmanlarını havaya uçur. Tüm gruplarla savaşa başlayan, yük gemilerine baskın düzenleyen, yasadışı malları kaçaklayan ve eski enkazları temizleyen saldırgan olun. Daha düşmanca bir galaksinin merkezine giden yolu bulun, ancak çekirdeğine yaklaştıkça daha ödüllendirici olun.

Sistem Gereksinimleri
Avorion Sistem Gereksinimleri

  Minimum:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or higher
  • İşlemci: Intel i5 @ 3.0 GHz or AMD equivalent
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia Geforce 550 or equivalent (full OpenGL 3.0 support required)
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Middle mouse button, mouse wheel required. No Internet connection required for Singleplayer.
  Önerilen:


  Oyunu Direk indir

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or higher
  • İşlemci: Intel i7 @ 3.3 GHz or AMD equivalent
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVidia Geforce 1050 / Radeon RX 460
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Middle mouse button, mouse wheel required. No Internet connection required for Singleplayer.


https://www.ahmetturan.org/linkler.php?id=22870
Link Şifresi: qpyMhii4zQ

Oyun Görüntüleri

Oyun Videoları

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri,