Şub 19

Two Point Hospital REMIX İndir,Download (Full)

Oyun Adı : Two Point Hospital REMIX
Oyunun Sürüm Adı : CODEX 
Oyunun Çıkış Tarihi : 29 Ağu 2018
Oyun Türü : Bağımsız Yapımcı, Simülasyon
Dosya Türü : İSO [Sanal sürücülü oyunları açmak için Tıklayınız]
Dosya Boyutu : 3.5 GB
Oyun Dili : İngilizce
Crack : İçinde Mevcuttur.


Oyun Hakkında Bilgi


Kendi hastanenizi tasarlayın ve inşa edin!Tümünde en güzel - veya fonksiyonel - sağlık hizmetini tasarlarken hiçbir şeyden başyapıtlara kadar bir hastane inşa edin İki Nokta İlçesi.

Hasta (ve nakit) akışını artırmak, koridorları, odaları ve bekleme alanlarını tam özelliklerinize göre düzenlemek için hastane tasarımınızı optimize edin. Mümkün olduğunca çok hastaya kapıdan girmeye çalışırken hastanenizi birden fazla binaya genişletin.

Prestijini artırmak, hasta sıkıntısını azaltmak, mutluluğu artırmak ve hastalığın sonunu korumak için hastanenin etrafına dekoratif ve fonksiyonel ürünler yerleştirin yıl ödülleri akıyor.

Olağandışı hastalıkları tedavi etTwo Point County'nin normal hasta türlerinizle doldurulmasını beklemeyin. Bu dünyada, her türlü olağandışı hastalığı deneyimleyeceksiniz; Hafif başlılıktan Kübizme kadar - her biri kendi özel tipte işleme makineleri gerektirir.

Hastalıkları teşhis edin, onları idare etmek için doğru odaları inşa edin, doğru personeli işe alın ve sonra hazırlanın, çünkü bu hastalıklardan sadece birini tedavi etmek sadece bir başlangıç. Tek bir hastayı idare edebilirsin - ama bir Pandemi yapabilir misin?

Bir hastalığı ele geçirdikten sonra iyileştirilmiş tedavileri ve makineleri araştırın ve hastanenizi durdurulamaz bir sağlık juggernaut'una dönüştürün.

Hastane ufkunuzu geliştirin ve genişletin!İlk hastaneniz başladığı yer, ama sırada ne var?

Küçük bir liman köyünün sakinlerini iyileştirdikten sonra, daha yoğun bir hastanede daha büyük bir zorluk yaşayabilir misiniz?

Daha hızlı ve daha fazla para kazanmak için tesislerinizi geliştirin, makineleri, personeli ve düzenleri yükseltin.

Personelinizi eğitin ve geliştirin, hastanenizi daha da verimli hale getirmek için yeni beceriler ve yeteneklerle geliştirin.

Güçlü ve zayıf yönlerinizi analiz etmek için kapsamlı istatistik ve bilgi ekranlarından yararlanın ve hızlı değişiklikler yapın. Tedavilerinizin fiyatını ayarlayın, cironuzu takip edin, krediler alın ve kazançlarınızı optimize edin.

Benzersiz kişilik türleri ve özelliklerine sahip personeli yöneteceksiniz, böylece göz kulak olmalısınız kimin verimli olduğu ve kimin sadece boyunda bir ağrı olduğu. Kar elde etmeye çalışırken (ve umarım yol boyunca bazı insanları kurtarırsanız) işgücünüzü emellerinizle dengeleyin.


Sistem Gereksinimleri
Two Point Hospital REMIX Sistem Gereksinimleri

  Minimum:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i3 6100 or AMD FX-4350
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GT 1030, 2GB (Legacy: NVIDIA GeForce GTX 460), AMD RX550, 2GB (Legacy: AMD Radeon HD 6850), Integrated: Intel HD Graphics 630
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:


  Oyunu Direk indir

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i5 6600 or AMD Ryzen 1600x
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 1060, 3 GB (Legacy: NVIDIA Geforce GTX 780, 4GB) or AMD RX 580, 4 GB (Legacy: AMD R9 290X, 4GB)
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan


https://www.ahmetturan.org/linkler.php?id=22781
Link Şifresi: JNUBjFAtmg

Oyun Görüntüleri

Oyun Videoları

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri,