Oca 05

Degrees of Separation İndir,Download (Full)

Oyun Adı : Degrees of Separation
Oyunun Sürüm Adı : PLAZA 
Oyunun Çıkış Tarihi : 14 Şub 2019
Oyun Türü : Macera, Basit Eğlence, Bağımsız Yapımcı
Dosya Türü : İSO [Sanal sürücülü oyunları açmak için Tıklayınız]
Dosya Boyutu : 720 MB
Oyun Dili : İngilizce
Crack : İçinde Mevcuttur.


Oyun Hakkında Bilgi


Ayrılma Dereceleri, içinde ikilimiz Ember ve Rime'ın engellerin üstesinden gelmek için, ısıtıcı yönlendirmesi için zıt güçlerini kullanmanız gereken 2D bir bulmaca platform oyunudur. El ele alarak birbirleri ve dünyalarının kaderleri hakkında daha fazla şey öğrenecekler. 

Temel Özellikleri
· 2D Macera Platform Oyunu. Birbirine zıt sıcaklıkların görünüşlerine göre derin sürükleyici sanat tarzıyla güzel tasarlanmış 2D dünyaları deneyimle.
· Yenilikçi Öykü Anlatımı. Kahraman ikilimiz Ember ve Rime'ın olası video oyun yazarı Chris Avellone tarafından anlatılan karmaşık hikayeyi takip et.
· Çevresel Bulmacalar. Farklı dünyalarda gezinme ve durumları ve karmaşık bulmacaları çöz.
· İşbirliğiyle Oyun Oynama. Hem tek tek hem de takım olarak pek çok farklı şekillerdeki çevreyle etkileşimde bulunmak için Ember ve Rime'ın güçlerinden hem tek oyunculu hem de etkileşim ilişkisi ile birlikte etkileşimulu olarak yararlanın.
· Lineer Olmayan Seviyeler. Her biri yeni bir oyun mekaniği sunan, birlikte oyun, anlatım ve karakter gelişimi oluşturan farklı manzaralar arasında geçiş yap.

Chris Avellone'un anlatımıyla karşılaşacaklar. Ember'in sıcağı ve de Rime'ın soğuğu kontrol etmeleri, çiftimiz güçlü kuvvetli rüzgarlar, donmuş nehirler, uyumlu patlayıcılar ve daha pek çok şey oluşturmak ve bir çok farklı şekilde çeşitli bulmacalar çözmek için benzersiz yeteneklerini ayrı ayrı ve bir arada kullanın. doctor. Eşsiz yetenekleriyle ikilimiz, macera ve ilişkilerinin pek çok farklı görüşmesinde güvenmeyi öğrenecekler.

Sistem Gereksinimleri
Degrees of Separation Sistem Gereksinimleri

  Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo or equivalent
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Graphics Card with support for DirectX 11
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 800 MB kullanılabilir alan
  Önerilen:


  Oyunu Direk indir

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel i7 – 3.4Ghz
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 (3GB) or AMD equivalent
  • DirectX: Sürüm 12
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan


https://www.ahmetturan.org/linkler.php?id=22721
Link Şifresi: DnlgeFeOHW

Oyun Görüntüleri

Oyun Videoları

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri,