Oca 01

Heat İndir,Download (Full)

Oyun Adı : Heat
Oyunun Sürüm Adı : EARLY ACCESS 
Oyunun Çıkış Tarihi : 30 Oca 2019
Oyun Türü : Aksiyon, Macera, Bağımsız Yapımcı, RYO, Simülasyon, Erken Erişim
Dosya Türü : İSO [Sanal sürücülü oyunları açmak için Tıklayınız]
Dosya Boyutu : 65 GB
Oyun Dili : İngilizce
Crack : İçinde Mevcuttur.


Oyun Hakkında Bilgi
Büyükbaba eski çiftliğini sana geçti. Isı için yeni Homestead modunda onu hayata döndürmeye yardımcı olun.

Homestead, gündüzleri muhteşem bir çiftlik inşa ettiğiniz ve geceleri uyuduğunuz yeni bir Tek Oyuncu modudur. Harvest Moon ve Stardew Valley gibi oyunlardan ilham aldı, ancak birçok hayatta kalma unsurunu karıştırarak farklı bir yöne götürmek istedik.

10 farklı senaryo arasından seçim yapabilirsiniz. Her senaryonun farklı bir başlangıç ​​çiftlik evi, başlangıç ​​ekipmanı vardır ve bazılarının özel koşulları vardır. Gece uyuduğunuzda oyun kaydedilir, eski tasarrufları yükleyebilirsiniz ve tam yönetici komutlarını destekler.

Isı

Vahşi doğada hayatta kalın, bir ev inşa edin, bir aile kurun ve genişletin bölgeniz. Başkan olarak güç kazanın, Şerif olarak adalet sağlayın, kabileniz için Şef olarak savaşın veya Vali olarak güney konukseverliğini gösterin. 19. yüzyıl Amerika'sında yeni hayatınıza başlayın.

Heat, 40 oyuncuya kadar çevrimiçi çok oyunculu bir hayatta kalma modudur.

Çevre

Heat içinde 20 benzersiz biyom vardır Her biri kendi alt biyomlarını keşfetmek için 67 km2'lik bir dünya üzerinde. Yoğun orman zemini oluşturmak için, oyuncuların inşa etmek için araziyi temizlemelerini gerektiren benzersiz bir yol geliştirdik. Soğuk dağlık zirvelerinden tropik sahillere ve sert çöllerden bataklık bataklık alanlarına kadar uzanan geniş ve çeşitli manzaraları keşfedin. Gerçek dünya fotogrametrik verileri kullanarak köklerden inşa edilmiş, yeni nesil grafikleri hem çeşitlilik hem de ayrıntılarla deneyimleyin.

Stoklar ve Nakliye Kutusu

Stoklarda yeni bir konsept sunuyoruz. Ağır malların depolanması için fiziksel alan gerekir, bu nedenle hafif malları küçük kaplarınızda saklayabiliyorsanız, ahşap, taş, cevher ve diğer ağır malzemeler büyük stoklarda saklanmalıdır. Bu, oyunculara mallarının görsel bir temsilini verir ve stoklar yer kapladığı için düşünce de onları savunmaya gitmelidir. Her oyuncu, başlangıçlarına yardımcı olmak için hafif ve ağır malların bir karışımını kabul eden bir zanaat kabı da yapabilir, ancak bunlar sınırlı slotlarla birlikte gelir.

Oyuncular ayrıca nakliye kutuları da oluşturabilirler. Bunlar üssünüze yerleştirilebilir ve oyun içi para birimi için içinde hasat edilmiş, hazırlanmış ve çiftlenmiş ürünler satabilirsiniz. Nakliye kutuları ayrıca, zor kazanılan oyun içi para biriminizi kullanarak ürün sipariş edebileceğiniz bir katalog ile birlikte gelir.

Tarım ve Yemek Pişirme

Çapa, sulama kutusu, fıskiyeler, ve tırpan. Her aracın kendine ait katmanları vardır ve ekilebilecek çeşitli mahsuller vardır. Gübreler de istekli çiftçi için önemli bir husustur.

Bitkileriniz olgunlaştıktan sonra, çok çeşitli gıda türleri üretmek için onları hasat edin ve pişirme istasyonlarına getirin. Ayrıca, ekinlerinizi nakliye bölmenize satmaya ve tarım operasyonunuz için daha fazla tohum satın almaya karar verebilirsiniz.

Building & amp;


Yeni evinizi inşa edin - Hızlı bir kulübeden, ormanın derinliklerinde rustik bir kabinden, rafine bir konaktan veya dev bir kaleden. Duvarları, zeminleri, kapıları, pencereleri, mobilyaları ve diğer armatürleri kendi tasarımınıza göre ayrı ayrı hazırlayın ve yerleştirin. Kereste fabrikaları, tabakhaneler, dökümhaneler ve diğer iş istasyonları ile ürünleri işleyin. Bu malzemeler çeşitli iş istasyonlarında işçiliğe ve planların satın alınmasına yardımcı olacaktır. Büyük sur bina bölümleri kullanarak iyi yerleştirilmiş toplar ve stratejik olarak planlanmış tahkimatlar ile tesisinizi koruyun.

Mounts, Livestock & amp; Yaban Hayatı

Manzara, kendiniz avlanmadığınız varsayılarak, avlanabilecek çeşitli Amerikan yaban hayatı tarafından doldurulur. Ancak hayvancılık ya da sevilen bir evcil hayvan olarak da evcilleştirilebilirler. Evcil hayvanların yanı sıra evcil hayvanlara da binebilirsiniz - hatta ayılar!

Hayatta Kalma

Topla ve kendini güçlü tutmak için yiyecek avla. Üretim, inşaat ve arıtmada kullanım için doğadan çeşitli hammaddeler toplayın. Sopa ve taşların temellerini öğrendikten sonra, kendinizi çalışkan ve güçlü bir koloni veya hatta Amerika Birleşik Devletleri Başkanı olarak kurma yolunuza başlayabilirsiniz.

Yol boyunca mücadele ve geri dönüşler olacak. Karakteriniz, sahip olduğu her şeyin alındığı yerde öldürülebilir ve soyuluyor olabilir. Mülkünüz diğer oyuncular tarafından yönetilen bir baskın çetesi tarafından parçalanabilir ve yağmalanabilir. Ancak elinizde bol miktarda kaynak ve savunma taktikleri bulunan akıncılar ciddi bir mücadele için hazır olacaklar.

İleri Git ve Çarpın

Diğer oyuncularla veya NPC'lerle bir aile başlatın. Oyuncular yeni doğmuş bir bebek doğurabilir. Yenidoğan bebek olmak için büyür, bebek daha sonra çocuk olmak için büyür, çocuk sonunda yetişkin olur.

İkinci bir seçenek, nakliye kataloğundan bir bebek sepeti satın alarak yetimhaneden evlat edinmek. Bebek size teslim edilen sepet içinde olacak. Evlat edinme çok pahalıdır, ancak garantili bir sonuç sağlar.

Çocuklarınız iki ebeveynin görsel DNA'sının bir karışımı. Bebekler, çocuklar ve yetişkinlerin beslenmesi ve sulu kalması gerekir.

Çocuklarınız yetişkin olduktan sonra onları kıyafet, teçhizat ve silahlarla donatabilirsiniz. Çevrimiçi olduğunuzda sizi korumaya yardımcı olabilirler.

Yol Oluşturma

Oyunda yollar oluşturun veya tırmık aracını kullanarak üssünüzün etrafında pedler oluşturun. Oyuncular odun yongaları, kir, kum, çakıl, kaldırım ve daha birçok malzeme kullanarak yollar yapabilirler. Oyuncular aynı zamanda bakımlı bir görünüm için taze kesilmiş çim yerleştirebilirler.

İktidar Koltukları

Başkan olarak, anıtın güneyinde bir arazi, bir stajyer, bir altın silah ve iki gizli servis NPC. Ayrıca bir Başkanın arazi vergisini ayarlayıp tahsil edebilirsiniz. Oyuncular ayrıca Şerif, Şef veya Vali olabilirler. Her birine kendi alanları, eşyaları ve NPC'ler verilir.

Savaş & amp; Capture

Maceralarınızda arkadaş canlısı olabilecek veya olmayabilecek diğer oyuncularla karşılaşacaksınız. Aynı şekilde, bu taktikler göz önüne alındığında o kadar arkadaş canlısı olmayabilirsiniz:

- Onları kurşunla dolu tabanca, tüfek, av tüfeği ve diğer ateşli silahlarla doldurun. düşmanlarınızı bir iğne yastığı gibi görünmesini sağlayacak yaylar ve ciritlerle sessiz bir yaklaşım.
- Yakın dövüş enstrümanlarıyla yüzlerine kalkın ya da eski künt kuvvetlerle onları yenin. çeşitli müdahaleleri ile onları sorgulama zindanına koyun.
- İyi yerleştirilmiş bir grev veya av tüfeği patlamasıyla dağınık bir şekilde parçalayın. birinci veya üçüncü şahıs bakış açısıyla uyanık adalet.

Karakter Özelleştirme

Cinsiyetinizi seçin ve görünümünüzü cilt tonu, boy ve çevredeki değişiklikler, yüz şekli de dahil olmak üzere beğeninize göre ayarlayın. özellikleri, saç veya eksikliği ve ses tonu.

Sistem Gereksinimleri
Heat Sistem Gereksinimleri

  Minimum:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 64bit
  • İşlemci: Intel Core i7-4770 @ 3.4 GHz or AMD Ryzen 5 1300X @ 3.5 GHz
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce 970 GTX (4GB VRAM), AMD RX560 (4GB VRAM)
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 70 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: SSD strongly recommended. The game contains EAC anti-cheat technology.
  Önerilen:


  Oyunu Direk indir

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64bit
  • İşlemci: i7-6700K @ 4.0 GHz, AMD Ryzen 5 2600X @3.6 GHz
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce 1080 TI GTX (11GB VRAM), AMD Vega 64 (8GB VRAM)
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 70 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: SSD strongly recommended. The game contains EAC anti-cheat technology.


https://www.ahmetturan.org/linkler.php?id=22669
Link Şifresi: YjcmjxbIdN

Oyun Görüntüleri

Oyun Videoları

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri,