Ara 07

Suite 776 İndir,Download (Full)

Oyun Adı : Suite 776
Oyunun Sürüm Adı : PLAZA 
Oyunun Çıkış Tarihi : 6 Ara 2019
Oyun Türü : Aksiyon, Macera, Bağımsız Yapımcı
Dosya Türü : İSO [Sanal sürücülü oyunları açmak için Tıklayınız]
Dosya Boyutu : 730 MB
Oyun Dili : İngilizce
Crack : İçinde Mevcuttur.


Oyun Hakkında Bilgi


Bükülmüş bir kulis ile saf bir terör Suite 776'yı çevreleyen dehşete dalmak. 

Suite 776, yoğun bir ortama ya da saf bir gerilim, korku ve gizeme odaklanıyor. Bu oyunu geliştirirken, oyuncuyu her türlü gizem, hikaye ve merakın içine çekerken oyuncuyu tüm sürüş boyunca en üst düzeyde tutmak niyetindeyim.


Story
Marcy ünlü, tanınmış bir mimardı. İşine düşkündü ve yaptıklarından büyük gurur duyuyordu. Ancak, kendine özgü bir tarafı vardı. Marcy çok iyi eleştirilen biri değildi, bu yüzden zilini çalarak bununla başa çıkmaya çalıştı. Zilini çaldığı her zaman, onu çok ama çok kızdıran eleştiriyi ifade ederdi. Resmen Suite 776 olarak bilinen yeni evini tasarlamayı ve inşa etmeyi tamamladıktan sonra özellikle kötüydü. Marcy’nin tasarımına göre tasarım tuhaf, kafa karıştırıcı ve pratik değildi. Sonunda, kendini tuttu, Suite 776'nın içine asıldı… cansız.
Suite 776 etrafında dönen efsanelerin doğru olduğunu kanıtlamak ve koridorları gizlediği varsayıldığı için Marcy'yi hareket halinde fotoğraflamak niyetindesin. Zili çalacak kadar istekli olan herkesi korkutuyor… Onu eleştirmek.
Zili kaç kere çalacaksınız?

Suite 776, tahmini tamamlanma süresi ~ 50 dk olan kısa bir korku oyunudur. Bu haliyle, 776 nolu odada SAVE FONKSİYONLUĞU YOKTUR ve TEKLİ BİR OTURMA TAMAMLANDI

Suite 776, çözülmesi gereken her türlü başarı, bulmaca ve gizem ile birlikte 3 son içerir.

Geliştiricinin notu:
Suite 776 yapımı olağanüstü bir oyundu! 2014'te oyunlara ilk kez başladığımda, Suite 776 kapsamında bir şeyler inşa edebileceğimi asla düşünmedim. Tüm bu kendini geliştiren yıllar boyunca, her türlü bilgiyi, deneyimi ve tavsiyeyi topladım. hayranlarım, arkadaşlar ve destekçilerim! Bunun için sizlere tüm Suite 776'yı sunmaktan çok mutluyum ve gerçekten hepinizden memnun kalacağınızı umuyorum.

Bu oyunun başarısına bağlı olarak, Suite 776 için ek güncellemeler geliştirmek umudumdur. VR desteği dahil. Her zaman VR'nin derinliklerine dalmak istemişimdir ve Suite 776'nın başlamak için harika bir yer olacağına inanıyorum. Göreceğiz!

Beni ilk günden beri takip eden herkese tekrar teşekkür ederiz! Yıl boyunca daha iyi bir oyun öğrenmeye, genişletmeye ve daha iyi bir oyun sunmaya devam edeceğim!

Herkese mutlu oyun!

Stan.T

Sistem Gereksinimleri
Suite 776 Sistem Gereksinimleri


https://www.ahmetturan.org/linkler.php?id=22485
Link Şifresi: 4lmAPJIPsB


Oyunu Direk indir

Oyun Görüntüleri

Oyun Videoları

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri,