Eyl 07

Last Day of Rome İndir,Download (Full)

Oyun Adı : Last Day of Rome
Oyunun Sürüm Adı : PLAZA 
Oyunun Çıkış Tarihi : 6 Eyl 2019
Oyun Türü : Bağımsız Yapımcı, Strateji
Dosya Türü : İSO [Sanal sürücülü oyunları açmak için Tıklayınız]
Dosya Boyutu : 1.1 GB
Oyun Dili : İngilizce
Crack : İçinde Mevcuttur.


Oyun Hakkında Bilgi

Uzun bir süre boyunca, Roma İmparatorluğu, yolundaki herşeyi boyun eğdirir ve yakalar. İktidar için kibirli ve açgözlü Romalılar, barbarların topraklarına gelinceye kadar yolda asla layık rakipler ile tanışmadılar. İşgalciler, toplam itaat, arkadaşlarımızı köleleştirmek, ter ve kanla fethedilen toprakları almaktan başka hiçbir şeye tahammül etmezler. Bu yeterli! Ne yapabileceğimizi gösterme zamanı geldi! Haydi silahları alalım, kardeşler ve birlikte doyumsuz Roma İmparatorluğu'nu ezmeyi başaracağız! 


Roma'nın Son Günü, tarihi stratejiler dünyasında sana izin verecek yeni bir kelime. MS 2. yüzyıldan başlayarak büyük savaşçıların özelliklerini tekrarlayın. Aynı bayrak altında farklı kabileleri birleştirerek daha da yükseklere ulaşın! Diplomasi ya da kaba kuvvet olsun - halkını dünya çapında ün kazanmaya ve tanımaya nasıl yönlendireceğine karar vermen yeterli!

Eşsiz savaş sistemi seni yaşam için değil ölüm için savaş atmosferine sürükleyecek . Her biri kendi piyade, süvari ve okçulara sahip olan 8 grup arasından seçim yapmalısın. Her hizipteki ünite kombinasyonları benzersizdir, bu yüzden stratejinizi en küçük ayrıntıya kadar düşünün ve savaş yolunda yürümeye çalışın, birçok kabileye oynayın!


Dost uluslardan tanınırlık kazanın, tuzaklar yapın ve ittifaklar yaratın, Roma'ya güçlü bir ordu getirin, böylece lejyonları korkudan kaçacak!

Başkentte mümkün olduğunca çok sayıda bina inşa edin, halkınıza gelişme ve refah sağlayın ve ardından zenginleştirmeye devam edin. fethedilen topraklar. Fetih için 230'dan fazla bölge var!

Kalpsiz Romalıların intikamını al ve halkının barbar olmadığını, gururlu millet olduğunu kanıtla!

Sistem Gereksinimleri
Last Day of Rome Sistem Gereksinimleri

  Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7+
  • İşlemci: 1.8 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 2 GB
  • Depolama: 2200 MB kullanılabilir alan
  Önerilen:


  Oyunu Direk indir

  • İşletim Sistemi: Windows 7+
  • İşlemci: 1.8 GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: 4 GB
  • Depolama: 2200 MB kullanılabilir alan


https://www.ahmetturan.org/linkler.php?id=21548
Link Şifresi: 1P0WvFFrfO

Oyun Görüntüleri

Oyun Videoları

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri,