Ağu 25

Gone Home İndir,Download (Full)

Oyun Adı : Gone Home
Oyunun Sürüm Adı : DEFA 
Oyunun Çıkış Tarihi : 15 Ağu 2013
Oyun Türü : Macera, Bağımsız Yapımcı
Dosya Türü : İSO [Sanal sürücülü oyunları açmak için Tıklayınız]
Dosya Boyutu : 1.5 GB
Oyun Dili : İngilizce
Crack : İçinde Mevcuttur.


Oyun Hakkında Bilgi


7 Haziran, 1995. 01:15 

Yurtdışında bir yıl sonra eve geliyorsunuz. Ailenizin sizi selamlamasını beklersiniz ama ev boştur. Birşey doğru değil. Herkes nerede? Ve burada ne oldu? The Fullbright Company'den bir hikaye keşif oyunu olan Gone Home'da gizemi açığa çıkarın.

Gone Home, etkileşimli bir keşif simülatörüdür. Orada yaşayan insanların hikayesini keşfetmek için normal bir evin her detayını sorgulayın. Herhangi bir çekmeceyi ve kapıyı açın. Nesneleri alın ve ipuçlarını keşfetmek için onları inceleyin. Bir ailenin hayatındaki olayları geride bıraktıklarını araştırarak ortaya çıkarın.

Tekrar Eve Git.

Temel Özellikler


  • Kişisel Bir Hikaye: BioShock serisinin gazileri ve Minerva'nın Den'in arkasındaki hikaye ekibi tarafından oluşturulan Gone Home, bir ailenin belirsizlik, gönül yarası ve değişim ile mücadele konusundaki mücadelelerinin zengin, farklı ayrıntılarını sunar.

  • Sürükleyici Bir Yer: Her detayın dikkatlice yeniden yaratıldığı bir evi ziyaret ederek 1990'lara geri dönün ve dışarıda bir yağmur fırtınasının sesleri sizi deneyime sardı.

  • Savaş Yok, Bulmaca Yok: Gone Home, saldırıya uğramadan, takılmadan veya sinirlenmeden sizi kendi hızınızda oynamaya davet eden, şiddetsiz ve bulmaca içermeyen bir deneyimdir. Bu ev, onu keşfetmeni istiyor.

  • Tam Etkileşimli Soruşturma: Ailenin kişisel mallarıyla dolu bir evi ve sahip oldukları notları ve mektupları inceleyerek Greenbriar'lara ne olduğunu keşfet. sol arka. Keşfettiğinizde ortaya çıkan bir hikayeyi bir araya getirmek için gözlem güçlerinizi kullanın.

  • Sahne Arkası Yorum: Geliştiriciler, müzisyenler ve ses yeteneği tarafından 90 dakikadan fazla yorum Gone Home'un arkasında. Yeni bir oyuna başlarken Değiştiriciler düğmesini tıklatarak Yorum moduna erişin!

Sistem Gereksinimleri
Gone Home Sistem Gereksinimleri


https://www.ahmetturan.org/linkler.php?id=21043
Link Şifresi: VJ5B7x5bar


Oyunu Direk indir

Oyun Görüntüleri

Oyun Videoları

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri,