Ağu 25

Last Wood İndir,Download (Full)

Oyun Adı : Last Wood
Oyunun Sürüm Adı : EARLY ACCESS 
Oyunun Çıkış Tarihi : 23 Ağu 2019
Oyun Türü : Macera, Bağımsız Yapımcı, Simülasyon, Erken Erişim
Dosya Türü : İSO [Sanal sürücülü oyunları açmak için Tıklayınız]
Dosya Boyutu : 365 MB
Oyun Dili : İngilizce
Crack : İçinde Mevcuttur.


Oyun Hakkında Bilgi


Last Wood, bir okyanus sağkalım koloni simülasyon oyunu. Kıyametten sonra bir dünya; kıtaların çoğu geriye kalan küçük adalar ile ortadan kayboldu. 

Salların inşasında, okyanusta hayatta kalmanın, savunmanın ve bilinmeyen dünyanın keşfedilmesinde hayatta kalanlara rehberlik edeceksiniz. Çocuğunuz bile olabilir ve dünyaya olanların gerçeklerini keşfetme şansınız olabilir.

Oceanic Survival


Denizcilik, balık tutma, yağmur suyu toplama ... açık okyanusta benzersiz hayatta kalma simülasyonu.

Kurtulanlar


Farklı geçmişlere, özelliklere ve özelliklere sahip olan kurtulanlarla tanışın. Su, yemek ve barınak ihtiyaçlarını karşılamak için bina ve el işçiliği işlerinde onları yönlendirin. Becerileri, teknolojiyi ve hatta birbirleriyle ilişkilerini geliştirmelerine yardımcı olun.

Tehdit


Hayvanlar, akıncılar, derin olanlar, kraken ... Düşmanlarını tuzaklarla, ekipmanlarla ve strateji.

Yelken ve Keşif


Seyahat etmek için kürek, yelken ve dümen kullanın. Scavenge kaynaklar için adalar üretti ve teknolojiyi kaybetti. Eski dünyanın kalıntılarını veya diğer türlerin gizemli türbelerini keşfetmek. Kıyamet gerçeğini öğrenin.

Nature


Depolamanızı malzemelerinize yükleyerek fırtına veya dolu gibi felaketlerin üstesinden gelin.

Rastgele Etkinlik


Adrift mağdurları kolonisine katılabilir. Voladors dükkanınıza atlayabilir ve bir yemek haline gelebilir. Ayrıca, bir yemek için balık tutarken bir hazine sandığı yakalayabilirsiniz.

Last Wood başlangıçta kaşıntılı bir prototipti. Topluluktan inanılmaz bir destek aldık (şu ana kadar ~ 250 bin kez), bu nedenle tonlarca yeni içeriğe sahip bir Erken Erişim sürümü piyasaya sürmeye karar verdik.

Last Wood hakkında daha fazla bilgi almak için Discord grubumuza katılın!> URL harici linkte!

Sistem Gereksinimleri
Last Wood Sistem Gereksinimleri


https://www.ahmetturan.org/linkler.php?id=21023
Link Şifresi: 8SOrlZcp2Y


Oyunu Direk indir

Oyun Görüntüleri

Oyun Videoları

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri,