Ağu 19

Pixel Shinobi Nine demons of Mamoru İndir,Download (Full)

Oyun Adı : Pixel Shinobi Nine demons of Mamoru
Oyunun Sürüm Adı : ALI213 
Oyunun Çıkış Tarihi : 17 Ağu 2019
Oyun Türü : Aksiyon, Bağımsız Yapımcı
Dosya Türü : İSO [Sanal sürücülü oyunları açmak için Tıklayınız]
Dosya Boyutu : 40 MB
Oyun Dili : İngilizce
Crack : İçinde Mevcuttur.


Oyun Hakkında Bilgi


Pixel Shinobi, oyuncunun Shinobi (Ninja) olarak oynadığı, RPG unsurları ile gizli ve platform türünde bir oyundur. Oyuncu, düşmanları öldürürken tecrübe kazanabilir ve sonunda daha gelişmiş ninjutsu kilidini açabilir. 
Seviye geçerek oyuncu silah üretebileceği çeşitli malzemeleri toplayacaktır: shurikenler, zehirler, iksirler, el bombaları, mayınlar, ayrıca Ninjato ve Kusarigama'nın ana silahı. Her seviyenin sonunda oyuncu, tamamlanan geçmiş seviye için tecrübe kazanır, oyun, saklambaç aramanın en iyi savunma ve saldırı silahınız olabileceği gizli bir tamirciyi kullanır. Gölgelerde saklanabilmek ve bir düşmana çok önemli ve kritik darbeler yapabilmek de sonunda size tecrübe kazandırabilir.
Her seviyeden sonra, oyuncu oyunda silah, eşya ve daha gelişmiş ninjutsu satın alabilecekleri kendi köylerine geri dönecektir.

Hikaye


MS 1560'ta - Japonya'nın son Shogunate'i bir zamanlar güçlü imparatorluğun diğer illeriyle birlikte büyük bir iç savaşta patlamalara yol açan bölge üzerindeki kontrolünü tamamen kaybetti. Anarşi ülke boyunca hüküm sürdü, çünkü farklı klanlar üstünlük için kanlı bir savaş başlattılar. Bir klan "Çelik Pençe"; bilhassa Daimyo (Askeri Lider) Mamoru Imai liderliğinde, eski yasaklı uygulamalar hakkında bilgi edinmeye ve düşmanlarına bir küfretmek için karanlık varlıklara tapmaya başladı. Mamoru çok geçmeden haklı ve çok kötü niyetli bir Samuray savaş ağası ruhu tarafından enfekte edildi. Bu enfeksiyon sayesinde, "Çelik Pençe"; Diğer karmaşalara ve toprağa yayılmış nefret karanlığı yaymak için toplam kaos ve nefret kampanyası başlattı. Şeytani bir şekilde elinde bulunan Daimyo, dokuz güçlü şeytanla kendisini ittifak eder ve nefretten doğan ve kanla beslenen büyük bir orduyu oluşturur. Hiçbir ordu ona dayanamaz. Bütün umutlar shinobi klanının "Black Lotus" un ayrılması üzerine, sabotaj operasyonları sadece Mamoru'nun gücünü zayıflatabilir. Savaşçı öldürülmeli ya da Japonya toza çarpacak.

Özellikler


  • Hızlı ve Dinamik Oyun

  • Benzersiz Yeteneklere Sahip 10 Güçlü Patron

  • Canlı Animasyonlarla Dinamik Savaşlar

  • Parçalama ve Gore

  • Stealth

  • Farklı savaş taktikleri gerektiren farklı türdeki düşmanları yenmek için.

  • Zanaat (daha fazla 200 Tarif)

  • Çok fazla Perks ve Beceri

Sistem Gereksinimleri
Pixel Shinobi Nine demons of Mamoru Sistem Gereksinimleri


https://www.ahmetturan.org/linkler.php?id=20558
Link Şifresi: UW8EwAb7ZU


Oyunu Direk indir

Oyun Görüntüleri

Oyun Videoları

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri,