May 12

Armored Brigade Nation Pack Italy Yugoslavia İndir,Download (Full)

Oyun Adı : Armored Brigade Nation Pack Italy Yugoslavia
Oyunun Sürüm Adı : SKIDROW
Oyunun Çıkış Tarihi :  8 Mayıs 2019
Oyun Türü :  Simülasyon
Dosya Türü : İSO [Sanal sürücülü oyunları açmak için Tıklayınız]
Dosya Boyutu : 560 MB
Oyun Dili : İngilizce
Crack : İçinde Mevcuttur.


Oyun Hakkında Bilgi
Zırhlı Tugay, gerçekçilik ve oynanabilirliğe odaklanan gerçek zamanlı bir taktik savaş oyunudur. Oyun, Close Combat, Steel Panthers ve Flashpoint Campaigns: Red Storm gibi klasiklerden ilham aldı.

Zırhlı Tugay’da Soğuk Savaş sıcaklaştı ve Avrupa bir kez daha çatışmalarla parçalandı. Bir “Demir Perde” NATO bayrağı altında toplanan Batılı Güçleri Sovyetler Birliği ve Varşova Paktı Müttefiklerinden ayırıyor.

Kennedy-Chrušcev çatışmasından son yıllara kadar geçen bir zaman diliminde mevcut olan en ölümcül mekanize oluşumları kontrol altına alın ve rakiplerinizle Avrupa çapında geniş ve ayrıntılı haritalarda savaşın.


Oyunu Direk indir

Gerçek arazi üzerinde modellenen büyük haritalar her savaşı gerçek bir zeka testi yapar. Hava ve görünürlüklerin tümü bir rol oynamaktadır ve havadan havaya savaş ve topçu gibi çeşitli mühimmat tipleri ile hiçbir savaş aynı olmayacaktır. Heyecan verici ve zorlu tank savaşları yalnızca gerçekçilik düzeyine katkıda bulunuyor.
Sistem Gereksinimleri
Armored Brigade Nation Pack Italy Yugoslavia Sistem Gereksinimleri
OS: Windows 7 / 8 / 10
CPU: 1 GHz
RAM: 1 GB
Graphics: OpenGL 2.0 compatible video card with 512 MB VRAM
Sound: Compatible sound card


https://www.ahmetturan.org/linkler.php?id=20375
Link Şifresi: m77HP4OiZ8

Oyun Videoları

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri,