Nis 30

PC Building Simulator Razer Workshop İndir,Download (Full)

Oyun Adı : PC Building Simulator Razer Workshop
Oyunun Sürüm Adı : PLAZA
Oyunun Çıkış Tarihi : 29 Oca 2019
Oyun Türü : Bağımsız Yapımcı, Simülasyon
Dosya Türü : İSO [Sanal sürücülü oyunları açmak için Tıklayınız]
Dosya Boyutu : 9.2 GB
Oyun Dili : İngilizce
Crack : İçinde Mevcuttur.


Oyun Hakkında Bilgi

The Irregular Corporation tarafından geliştirilen ve oyuncularına hayallerindeki bilgisayarı toplamayı öğreten PC Building Simulator, Steam’de 100 bin satış rakamına ulaşmış durumda…
Baktığımızda adı PC toplama simülatörü yerine “Yazıcıoğlu’nda dükkanı olan bilgisayarcı” olsa isabet olacak bir oyun kendisi. Oyun mu yoksa tam zamanlı bilgisayarcıda mı o da belli değil, diğer taraftan bir o kadar da keyifli bir yapım var karşımızda. Bin bir türlü derdi olan müşterilerimizin pis, bozuk vb. PC’lerini adam etmeye çalıştığımız oyunda para kazanmak, ucuza doğru parçayı seçmek, uyumlu parçalarla çalışmak gibi gerçek dünyada PC toplarken dikkat ettiğimiz konular yine öncelikli şeyler arasında.

İnceleme: PC Building Simulator
Oyuna başladığımızda tek masası olan, dürümcüden bozma ufak dükkanımızda müşterilerden gelen iş taleplerini almaya başlıyoruz. Bu beyhude insanların alayının yardıma ihtiyacı var. Bilgisayarında virüs olan, toz toprak içinde olan sistemine bakım isteyen, anakartı bozuk olan bu müşterilere yardım ettikçe de deneyim kazanıyoruz. Deneyimle birlikte yeni ürün modelleri açılıyor satın alma kısmında. Oyun geliştirme aşamasında olduğu için yenilikler de ekleniyor. Kasayı söküp takmak vidaları tek tek çıkartmak size bırakılıyor. Aynı şekilde kabloları söküp takmak da öyle. İlerleyen aşamalarda özel setler vs. alıp bunları hızlandırabiliyorsunuz.

Gerçek dünyada bir PC nasıl sökülüyorsa, burada da öyle söküp takmanız gerek sıralama olarak, Car Mechanic Simulator oynadıysanız yabancı gelmeyecektir. Eksik bir şey olduğunda PC çalışmıyor elbette. Misal önce işlemciyi yerine yerleştirdiniz, üzerine de CPU soğutucusunu taktınız. Bastınız düğmeye ama görüntü gelmiyor değil mi? Neyi unuttunuz? termal macunu, Onu da sıktığınız an sistem çalışıyor. Meslek liselerine vs. bu oyunu kurup akademik olarak kullanılma potansiyelinden bile bahsedebiliriz. Oyun bir noktadan sonra rutine bağlıyor. Ayın belli günleri fatura ödüyorsunuz. Misal fatura ödeyene kadar ışıkların açılıp kapandığını vs. bilmiyordum hatta hiç dikkat etmemiştim. 96 dolar evlat acısı gibi fatura ödedim, faturayı ödeyince de “akşam çıkarken ışıkları kapatmayı unutma” diye uyarılınca aydınlandım.


Oyunu Direk indir

Sistem Gereksinimleri
PC Building Simulator Razer Workshop Sistem Gereksinimleri


https://www.ahmetturan.org/linkler.php?id=20132
Link Şifresi: Wg4Px2ihvP

Oyun Görüntüleri

Oyun Videoları

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri,