Şub 06

Medyum

Medyum

Medyumlar, insanlar ve cinler arasındaki etkileşimin bir isim oluşturucu verilir. Medyum kelimesi Latin ve sözcüğü ruhsal Yunan kökenli bir kelimedir. Ne zaman da gösterim ve ruhsal fala ve birçok Geleceğinden büyüyen gelen kişi olduğunu söyler. Ancak, meslek dünyanın medyumluk medyum birçok gelişmiş ülke ve saygı anlayışı Gerçekten.

Ben doğuştan gelen özel bir şey var. Büyüme bu duruma gelen toksik RADYASYONA doğuştan nötr hale getirmek de önümüzdeki ile bir özelliktir bu benim için. Çünkü zaten yüklü pozitif pm Beyin gelişimi bana bağlıdır.

Her insan anne karnında 120. gün gün canlılık başlar her kişinin astrolojik oluşum içinde beyin dengeleri ulaşırsa farklı bir beyin olduğunu. Ben doğal özellikleri her türlü kurulması ile benim beyin frekansları ürettiği negatif manyetik akımı yok etmektir.


Oyunu Direk indir

Vehbi bilimsel ve bilimsel kesbî Bilimler iki bölünmüştür. İlmi kesbî; iş, bilgi okuyarak elde bir. İlmi Vehbi; çalıştırdığınızda, Tanrı’nın bir üst bilgisi olmadan bazı insanların kaderinde vardır. Bu konuda ve Vehbi medyumluk islami medyum olduğunu.

Allah’ın âyetlerini, peygamber köleler; Aileler torpil ve insanların bazı insanlar, duygular, müşehade, ilham kaderinde kullanmak. Psychics ve bu sınıf medyumluk dahildir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri,