Haz 25

Oyun Adı : Midtown Madness 2
Oyunun Çıkış Tarihi : 21 Eylül 2000
Oyun Türü : Yarış
Dosya Türü : Rardan çıkart oyna
Dosya Boyutu : 319 MB
Oyun Dili : İngilizce
Rar Şifresi : www.ahmetturan.org
Crack : Gerek yoktur.
Oyun Puanı : 8.1 / 10

Oyun bilgisi
Birbirinden eğlenceli yarışları ve devasa şehriyle midtown madness 2 ile karşınızdayız
Linkler ve Yazının Devamını Görmek için Tıklayın »

Haz 23

Oyun Adı : Cossack – Back To War
Oyunun Sürüm Adı : AHMETTURAN
Oyunun Çıkış Tarihi : 20 Kasım 2002
Oyun Türü : Strateji
Dosya Türü : İSO [Sanal sürücülü oyunları açmak için tıklayınız]
Dosya Boyutu : 323 MB
Oyun Dili : İngilizce
Rar Şifresi : www.ahmetturan.org [Klavyeden Elle Yazınız]
Crack : İçinde Mevcuttur.
Oyun Puanı : 8.0 / 10

Oyun Hakkında Bilgi
Oyun hakkında sadece 1 inceleme yapılmış ve oyun yerden yere vurulmuş bu yüzden yayınlamıyorum.Oyun age of ve bir çok strateji oyununa göre çok süperdir.
Linkler ve Yazının Devamını Görmek için Tıklayın »

Haz 21

Bu yazı laf olsun torba dolsun orjinal olsun dedik gugıl indexlesin çoktandır yazı yazmıyorum  çok yakında aralıksız oyun , film , dizi,msn,programlarla geleceğim bekleyin…

Haz 19

Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır üzerinde düşündüğüm bir seo yarışması vardı.

Zaten şuan devam etmekte olan 1-2 seo yarışması daha var, bu yarışma da ek bir heyecan olsun istedim.

Henüz sponsor arayışı içine girmedim fakat gidişata göre benim ödüllerim dışında, yarışmaya sponsor olmak isteyenler olursa aytugakdogan@msn.com adresinden görüşebiliriz.

Yarışma sürecini fazla tutmak istemiyorum, zaten ortada milyarlar yok fakat, verdiğim sözün arkasında olacağıma emin olabilirsiniz.

Bugüne kadar birçok webmaster platformunda yer aldım, i-trader sayım kadar daha iş yapıp da gerek duymadığım için i-trader girdirtmediklerim de oldu.

Yarışma başlangıç tarihi : 18 Haziran 2008
Yarışma bitiş tarihi : 18 Ekim 2008 Saat 23.59

4 aylık bir süreç bu çaptaki bir yarışma için yeterli olacaktır.

Yarışma ödülleri ;

1. olan site sahibine tam 500 YTL Nakit Para Ödülü
2. olan site sahibine tam 350 YTL Nakit Para Ödülü
3. olan site sahibine tam 200 YTL Nakit Para Ödülü
4. olan site sahibine tam 150 YTL Nakit Para Ödülü

Toplamda dağıtılacak para 1.200 Ytl olacak.Yarışma bittiği gün ilk 4’deki site sahiplerinin banka hesaplarını pm atması yeterli olacaktır.

Daha öncede tasarım ve logo yarışmaları düzenledim.Bugüne kadar ödemelerde hiçbir sorun olmadı ve bu yarışmada da rahatlıkla bunun güvencesini verebilirim.

Bana ulaşabileceğiniz msn adresi ; aytugakdogan@msn.com Telefon ; (pm ile isteyiniz)

Referans olabilecek webmaster platformları ; r10.net, forum.iyinet, zone.org, smf.gen.tr, netopsiyon.com, forum.ceviz.net, webmastersitesi.com

Gelelim asıl önemli yerlere ;

Yarışma kelimesi : ” aytug akdogan ödüllü 1. seo yarışması ve yurtta barış dünyada barış ” tırnak işaretinin içindeki kelimedir.Arama sonuçlarında direkt aratılan sonuca bakılacaktır.

Ana ip adresi ve kontrol linki direkt google.com.tr üstünden olacaktır kontrol linki ; aytug akdogan ödüllü 1. seo yarışması ve yurtta barış dünyada barış – Google’da Ara

Subdomain,free (ücretsiz) site ve bloglar da yarışmaya katılabilir.Domainlerin tarihi açısından da bir kural olmayacaktır.

Yarışmacılardan tek istenilen aşağıdaki 5 kodu yarıştıkları sitelerine nofollow kullanılmadan link olarak verilmesidir.

<a href="http://www.lisem.net/" title="sohbet" target="_blank">sohbet</a> 
<a href="http://www.komiktavuk.com/" title="yutube" target="_blank">yutube</a> 
<a href="http://www.meteconakliyat.com.tr/" title="evden eve nakliyat" target="_blank">evden eve nakliyat</a> 
<a href="http://korkuncvideoresim.blogspot.com/" title="korkunç resimler" target="_blank">korkunç resimler</a> 
<a href="http://www.google-optimizasyon-seo.com/" title="adtech ile reklam 2.0 dönemi başlıyor ve Trkycmhrytllbtpydrklcktr r10.net seo yarışması" target="_blank">adtech ile reklam 2.0 dönemi başlıyor ve Trkycmhrytllbtpydrklcktr r10.net seo yarışması</a>
Haz 19

Oyun Adı : PowerBoat GT
Oyunun Sürüm Adı : 08
Oyunun Çıkış Tarihi : 29 Şubat 2008
Oyun Türü : Yarış
Dosya Türü : İSO [Sanal sürücülü oyunları açmak için tıklayınız]
Dosya Boyutu : 490.69 MB [2 PART]
Oyun Dili : İngilizce
Rar Şifresi : www.ahmetturan.org [Klavyeden Elle Yazınız]
Crack : İçinde Mevcuttur.
Oyun Puanı : 6.9 / 10

Oyun Hakkında Bilgi

Yarış oyunları oldukça çekici bir yapıya sahip olmasına rağmen, bu çekiciliğini kara araçlarından aldığı için şimdiye dek bu türde her zaman araba yarışlarının ağırlığı hissedildi, ve insanların ilgi duyduğu alanlar durup dururken değişmeyeceği için, hissedilmeye de devam edecek. Araba yarışları dışında ortaya çıkan ve ulaşabildikleri doruk nokta ancak alternatif olarak gösterilmek olan yarış oyunları, geniş kitlelere hitap etmeyen her yapım ve eser gibi arka plânda kalmaya mahkûm. Powerboat GT de bu gruba giren oyunlardan biri.

Powerboat GT, adından da anlaşılabileceği gibi, tekne yarışlarını konu alan bir oyun. Klasik olarak, hızlı yarışla herhangi bir kulvarda tek bir yarış yapabiliyor veya kariyer bölümüyle uzun bir tekne yarışçısı kariyerine başlayabiliyoruz. Kariyer bölümü Need for Speed Underground 2 tarzına sahip; mevcut alanda serbest olarak gezip su üzerinde işaretlenmiş daire ışıklandırmalarının üzerine gelerek yarışlara katılabiliyor, veya yapabileceğimiz diğer atraksiyonları eyleme geçirebiliyoruz. İlk yarışlarımızı kazanana kadar deniz taksiciliği yaparak para kazanıyor, yeteri kadar paramız olduğunda tekneyi güçlendiriyor, modifiye ediyor ve ardından yarışlar kazanmaya başlayıp hayran kitlesi edinerek kendimize iyi bir sponsor buluyoruz. Ardından gelecek aşamaysa yeni bölgelerde ünümüze ün katma amacıyla farklı ülke (Rusya, Yunanistan, Karayipler) denizlerine seyahat ederek yeni kulvarlara sahip olmak.

Yarışlar, fizik kuralları açısından gerçekçi olmanın yanı sıra arcade öğeleri de barındırıyor; kulvarlara serpilmiş kutucukları alarak ilginç silahlar ediniyor ve bu silahları rakiplerimiz üzerinde kullanabiliyoruz. Torpido gibi ciddiye kaçan silahlar olduğu gibi, diğer tüm yarışçıların viteslerini geri vitese alan eğlenceli silahımsılar da bulunuyor. En önemlisi de başka bir silaha sahip olmak için daha önceden aldığımız silahı hemen kullanmamız gerekmiyor, zira dört silaha kadar biriktirme yapabilen bir hazneye sahibiz. Ayrıca, yine kutucuklar sayesinde nitro toplayabiliyor ve dilediğimiz zaman kullanarak hızımızı arttırabiliyoruz.

Oyunda tekne dışında birkaç araç daha kullanabiliyoruz; gerçekdışı bir şekilde para toplama bonus bölümü olarak geçen yelkenli sürme ikonuna girdiğimizde, yelkenli sürerek sağdan soldan para toplayabiliyor, yeteri kadar paraya sahip olup yeni bölgeler keşfetmek amacıyla seyahat etmeye karar verdiğimizde de bu seyahati bizzat kendimiz uçak kullanarak gerçekleştiriyoruz. Yine para kazanmak amacıyla taksicilik yapmak istersek de teknemiz bir sivil taksiye dönüşüveriyor.

Para kazanmanın en kolay yolu yarışmak, çünkü taksicilikten her bir seferde alabileceğimiz para miktarı 100-150 x (para birimi meçhul) civarında. Yarışlardansa zorluk seviyesine göre oldukça yüksek miktarlarda kazanç elde edebiliyoruz. Tabii belli bir üne kavuştuktan sonra sponsor bulduğumuzda da yarışlardan kazanılan para miktarı artıyor, daha büyük bir sponsorla daha artıyor, büyüyor, durmuyor. Bu parayıysa elbette tekne almakta, modifiye etmekte vs. Kullanıyoruz, ancak maalesef modifiye seçenekleri pek geniş değil, NFS tarzı buraya yansıtılmamış.

Powerboat GT, bu kadar arka plânda kalması ve yayıncı firması tarafından bile doğru düzgün tanıtılmaması dolayısıyla oynanmadan önce oldukça küçümseyici bir ön yargı dezavantajına sahip olmasına rağmen oynanışındaki kalitenin yanı sıra gerektiğinden yüksek grafik kalitesine de sahip. Yalnızca kendi teknemiz veya diğer tüm deniz taşıtları için değil, su, çevre ve hiç ilişkimiz olmayan kara tasarımları için de geçerli bu durum. Açıkçası şaşırdım, ve yayıncı DreamCatcher’a da oyuna yeterli ilgiyi göstermediği için hayret ettim. Kitlesi zayıf bir alternatif yarış oyunu, çıkan araba yarışı oyunları kadar iyi olmasına rağmen yeterli desteği göremiyor maalesef.

Bahsettiğim şaşırtıcı kaliteye müzikler de dahil; tamamı orijinal ve iyi müziklerden oluşan bir soundtrack listesi mevcut ve oyun sırasında da her bir müzik başladığında sol üst köşede Jukebox içinde çalan müziğin ayrıntılarını görebiliyoruz. Bu da NFS’den ve diğer EA oyunlarından esinlenilen bir özellik aslında.

Linkler ve Yazının Devamını Görmek için Tıklayın »

Haz 18

Race Driver: GRID  (PC)

http://img403.imageshack.us/img403/1282/rdgpcta5.jpg

 Codemasters bu konuda işinin ehli olduğunu yine gösterdi
Bilmem hatırlar mısınız 2003 yılında Toca Race Driver (TRD) adında bir yapım çıkmıştı. Codemasters o dönemlerde yalnızca hasar modellemesini, Arcade-simülasyon dengesini iyi yapmayla kalmamış, yarış oyunlarına yeni bir kapı açmıştı. Sanırım yarış oyunlarına senaryo yapmak birçok firmanın pek işine gelmiyordu o zamanlar. Codemasters, TRD ile akla kazınmış bazı bulguları biraz değiştirmiş ve TRD’ye senaryo koymuştu. Hani çok da hoş bir hikâyeydi. Ryan McKane adında bir karakteri canlandırıyorduk. Sadece bir yarışçı değildik; sponsoruyla, yarışlarıyla, seyircisiyle, rakiplerimizle film gibi bir oyunu yaşıyorduk TRD’de. Zamanına göre hasar modellemesi, sürüş sistemi ve grafikleriyle de bizi çok memnun etmişti bu yapım.

Linkler ve Yazının Devamını Görmek için Tıklayın »

Haz 18

http://gaming.tendido-7.com/blog/imag/crazy%20taxi.jpg

Vahşi sürüş cazibesi
Crazy Taxi atmosferini birebir yaşayabileceğiniz en iyi ülke muhtemelen Türkiye’dir. Özellikle İstanbul’un taksi şoförleri oyundaki heyecanı canlı olarak yaşatabilme performanslarına sahiptirler. Bununla birlikte bu maceraların en güvenli yaşanabileceği ortam her zaman olduğu gibi video oyunlarıdır. Çılgın taksi maceraları Crazy Taxi: Fare Wars ile geri dönüyor. Hem de bu defa taşınabilir olarak PSP platformunda.

Linkler ve Yazının Devamını Görmek için Tıklayın »

Haz 18

Timeshift – FAiRLiGHT
Rar Şifresi  :
Crack : Mevcut
Serial : BYN9-LAB2-NAL5-TEN2-2583
Dosya Türü : ISO ( Sanal Sürücü )

Oyun Hakkında

Tür: FPS
Yapımcı: Saber Interactive
Dağıtımcı: Vivendi Games
Platform: PC,PS3,Xbox 360
Web: http://www.timeshiftgame.com/us/
Çoklu Oyuncu: Var
Yaş sınırı: 18+

Oyunun konusu “zaman yolculuğu” başlığına uyan tipten. 2007 yılında zaman yolculuğu
araştırmaları en sonunda başarıya ulaşıyor ve zamanda akıp gidebileceğiniz özel bir kıyafet üretiliyor.
Tabi bundan kimsenin haberi yok ve bu çalışmalar çok gizli bir şekilde üretiliyor. Sizin yönettiğiniz
karakter ise bu çalışmaların özel test plotluğunu yapıyor. Kıyafetinizi giyiyor ve 1911 yılına gidiyorsunuz.
Herşey güzel. Taa ki 2007’ye geri dönene kadar. Hiçbirşey aynı değil. Kendinizi “Krone” adında bir bilim
adamının yarattığı alternatif 2007’de buluyorsunuz. Krone’un bu çalışmalardan nasıl haberdar olup geçmişi
ve geleceği nasıl kendi lehine çevirdiğini öğrenmeye çalışıyorsunuz. Ayrıca dünyanın ve gerçek zaman
akışının yeniden eski haline gelme umududa siz ve sizin zaman yolculuğu özelliğine sahip kıyafetinizde oluyor…

 

En düşük sistem gereksinimleri
* Windows(R) XP with latest service pack installed or Windows Vista™
* Intel(R) Pentium(R) 4 2.0 GHz or AMD(R) equivalent
* 1 GB RAM
* NVIDIA(R) GeForce(R) 6600 128 MB DirectX(R) 9.0c-compatible card with Pixel Shaders 2.0b support or equivalent (ATI(R) Radeon(R) x700) with latest DirectX drivers
* DirectX(R) 9.0c
* CD-ROM drive – 8X or faster DVD drive
* DirectX 9.0c-compatible sound card
* 1 GB free hard drive space
* Multiplayer: Broadband internet connection only (no modem play)
* Mouse, Keyboard

Önerilen Sistem
* Intel(R) Core™2 Duo E6400 / AMD Athlon™ 64 X2 4200+ RAM
* 2 GB RAM
* NVIDIA(R) GeForce(R) 8600 GTS with 256 MB RAM or equivalent

Haz 18

Sango 2
Sürüm Adı : Sango.2-SKIDROW
Rar Şifresi  :
Crack : Mevcut
Dosya Türü : [Sanal sürücülü oyunları açmak için tıklayınız]

Oyun Hakkında

Sango 2 is a historical war game based on the Chinese classic, Romance of the Three Kingdoms. Rewrite the history of the Three Kingdoms era
by playing as the ruler of one of the great nations, such as Liu Bei,Cao Cao, or Yuan Shao. There are three campaigns to choose from,representing three different time periods to reshape.Your mission is to expand your nation, take control of all twenty-eight castles, and reunite China. People from Chinese history are your subjectsand your enemies. Take advantage of the intelligence of a famous advisor,
and the combat skills of a famous general.Use Sun Tzu’s military strategy on the battlefield and when dealing with enemy nations.Challenge yourself and see if you truly understand the Art of War.

 

target=”_blank”> Linkler ve Yazının Devamını Görmek için Tıklayın »

Haz 18

Europa Universalis 3 + Tüm ek paketlerin bulunduğu oyuna aşağıdadır.

 


İNDİR

Sayfalar 1 / 712345...Son Sayfa »
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri,