Oyun İndirici ile Ücretsiz Oyun İndirmek

light-logo

Artık son günlerde oldukça fazla sıkıntı yapan ve düşük hız sunan filehostlar için bir çözüm geliştirdik.Oyunları kendi serverımızdan tek link ve tam hızda indirebileceksiniz.

Sık Sorulan Sorular ?

1- Program Ücretsiz mi ?
Program tamamiyle ücretsiz yanlızca programı kurarken size başka uygulama önerileri sunacaktır.
2- Bu ücretsiz hizmeti sürdürebilecek misiniz ?
Aslında olay tamamiyle kullanıcıda bitiyor.Yükleme esnasındaki programlarıda kurarsanız bize büyük ölçüde destek olmuş olacaksınız, bizde bu şekilde sunucu masraflarını çıkarmaya çalışacağız.
3- Program zararlı mıdır ?
Program tamamiyle zararsızdır.Ancak kurulum yöneticisini bazen tarayıcılar zararlı görebiliyor.Aldırış etmeden kurabilirsiniz.
*** Gerisi güncellenecek.

hemenindir
ÖNEMLİ!!!!
Lütfen programı “Yönetici olarak” çalıştırın.Aksi taktirde veriler gidebilir!

Özellikleri
* Tamamiyle ücretsizdir.
* Oyunları tam hızda indirebilirsiniz
* Oyun indirmelerini duraklatıp daha sonra devam edebilirsiniz.

Bilmeniz Gerekenler!
* Program şuanda aslında beta sürecindedir, yani herhangi bir indirmenin yarıda kalma,bozuk inme gibi durumlarında mesuliyet kabul etmiyoruz.Bunu kabul ederek indirme yapınız.
* Şuanda toplu indirme olayı yoktur, teker teker ekleyip indirmeniz gerekir.
* Programı direk olarak kapatmalarda indirmeler bozulabilir, önce indirmeleri tamamlayıp yada durdurup ondan sonra kapatın.

KURULUMU

Oyun İndirici Programı Kurulumu ve Link Ekleme Resimli Kurulum

PROGRAMA LİNK EKLEME!

18-09-2014_03-53-45.png 18-09-2014_03-55-22.png 18-09-2014_03-56-48.png 18-09-2014_03-59-11.png260 Yorum için “Oyun İndirici ile Ücretsiz Oyun İndirmek”

pc

oyun indiricinin indirme sitesine girilmiyo26-3-2016 -
bilgisiyar

cccccccccccccccoooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkk
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiyyyyyyyyyyyyyyyyyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbaaaaaaaaaaaaaayyyyyyyyyyyiiiiiiiiiiiillllllllllllddddddddddddiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmm11-4-2017 -

Cevap Yazın

İndirdiğiniz oyunlar hakkında sorularınız için lütfen Forumumuza gelerek bildiriniz.Yorumlardan yardım beklemeyiniz.Cevap verilmiyecektir.

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri,