Mar 27

Craagle bir crack ve serial arama programıdır.

http://blogmlk.files.wordpress.com/2007/11/craaglev19.gif

Craagle, bir serial ve crack arama yazılımıdır. Hemen hemen bütün serial sitelerinde kolayca arama yapabilmektedir. Gelişmiş filtreleme özelliği sayesinde sonuç vermeyen siteleri kaldırabilme özelliği, son sürümde eklenmiştir. Programın tercih edilme sebebi crack arama sitelerindeki can sıkıcı popupların olmaması, virüslerin bulaşmaması ve hedefe ulaşma kolaylığının olmasıdır.

14 crack ve 16 serial sitesini arama sırasında gözden geçirir. Ayrıca www.unicef.org ve www.savethechildren.org gibi uluslararası yardım sağlayan sitelerin reklamını yapıyor. Craagle’ın felsefesi, yazılım lisansına ödenecek paranın yardım amaçlı kullanılması yönünde.

İçinde zararlı dosyalar bulunabileceği için programı güvenilir sitelerden indirmeniz iyi olacaktır. 1.7 sürümü virüs içermez ama bir üst sürümü adware içerir.

http://rapidshare.com/files/116589267/Craagle_2.0_Beta_Tuerk_e_Viruessuez.zip

Zip Şifresi : www.ahmetturan.org

Sayfalar 1 / 11
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri,